Menu

Kee Marcello - Bochnia Rocks 06-04-2019r.

Kee Marcello - Bochnia Rocks 06-04-2019r.
Szwedzki gitarzysta i wokalista Kee Marcello wyrusza w europejską trasę koncertową Scaling Up Tour 2019, i 6 kwietnia odwiedzi również Bochnię. Marcello jest najbardziej znany ze swojej współpracy z grupą EUROPE, która nagrała mega-hit The Final Countdown, numer 1 w 26 krajach. Trasa Scaling Up, promuje jego najnowszy album o tej samej nazwie i oznacza jego powrót do melodyjnego Hard Rocka.
W tym roku obchodzimy także 30. rocznicę wydania Out Of This World, albumu Europe nagranego z Kee, i z okazji tego Marcello zagra wybór piosenek z tego albumu, z których niektóre nie były wykonano na żywo od czasu europejskiej trasy OOTW w 1988 roku.
Kee Marcello jest jednym z najbardziej znanych rockmanów Skandynawii i człowiekiem z wielkim dorobkiem! Od ogromnego sukcesu Szwedzkiej grupy glam / punk / pop NOICE na początku lat 80-tych do pierwszej umowy w USA, podpisanej przez grupę Easy Action (Warner Bros), a następnie wielki sukces EUROPE. Pod koniec lat 80. i na początku lat 90-tych Europe sprzedało ponad 30 milionów albumów, z singlem numer 1 w 26 krajach, a także dzieliło scenę z takimi tuzami jak Metallica, Def Leppard i Bon Jovi.
Ostatnie lata były zarówno zróżnicowane, jak i intensywne dla Kee Marcello z projektami takimi jak, wydanie najlepiej sprzedającej się autobiografii Rock Star God Forgot, wydanie DVD - Live From The Third Rock, i niezwykle udana główna rola w najlepiej sprzedającej się szwedzkiej wersji Broadwayowskiego musicalu Rock of Ages, a także wprowadzenie do szwedzkiej Music Hall of Fame.

Zespół wystąpi w składzie:
Kee Marcello - voc, guitar
Alessio Contorni - keyboards
Daniele Michelacci - drums
Marco Polizzi - Bass

Bilety w cenie 80,- do nabycia w Miejskim Domu kultury w Bochni.

Organizatorzy: Kubicki Entertainment, Piotr Lekki i Miejski Dom Kultury w Bochni

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.