Menu

Stoned Jesus pielgrzymuje do Gdyni

Stoned Jesus pielgrzymuje do Gdyni
fot. press
Stoned Jesus, ukraińska gwiazda stoner rocka, wpada w przyszłym tygodniu do Polski w towarzystwie Straytones. Oba zespoły wystąpią w gdyńskim klubie Ucho 22. marca. Towarzyszyć im będzie lokalny pustynno-stonerowy projekt The Vaticans.

Od czasu, kiedy ogłosiliśmy koncert Stoned Jesus, trochę się pozmieniało. Po pierwsze, Stoned Jesus wypuścili nowy klip do utworu „Apathy" z ich ostatniego krążka „Pilgrims". Wideo zostało zrealizowane przez basistę kapeli, Siergieja, i w starym dobrym stylu lo-fi pokazuje, co tak naprawdę oznaczają długie trasy koncertowe i jak wyglądają te dzikie imprezy na backstage. A zupełnie przy okazji pojawia się w nim paru bliższych i dalszych znajomków. Po drugie, Straytones opublikowali nowiutką, bardzo udaną EP-kę zatytułowaną „Beware, Dark Lord! Here Comes Bell-Man!", którą możecie sprawdzić na YouTube i na profilu Bandcamp kapeli. Po trzecie: ogłosiliśmy, że gdyński koncert otworzą lokalsi z The Vaticans, kapeli intrygującej, bo mającej za sobą już trochę koncertów i nagrywane na żywca kasety (!). No i przyznacie, że pasują do Stoned Jesus z nazwy, prawda?

W takim zestawie zapowiada się, że 22 marca publiczność w klubie Ucho dostanie naprawdę solidną dawkę dobrej muzyki na żywo. Będzie stoner, będzie psychodelia, będzie pustynia, pewnie będzie trochę improwizacji. Totalna szczerość. Przypomnijmy jeszcze, że Stoned Jesus w dalszym ciągu promują ostatni krążek „Pilgrims", będący ich debiutem w barwach Napalm Records. Na zachodzie trio wyprzedaje wszystko jak leci, a krążek zbiera świetne recenzje – krytycy doceniają przede wszystkim odejście Stoned Jesus od stoner-doomowej formatki i otwarcie się na inne wpływy, przy jednoczesnym zachowaniu rozpoznawalnego stylu. A że przy okazji na albumie znalazło się kilka potencjalnych rockowych hiciorów, których nie usłyszycie w MTV, to już inna rzecz.

Bilety na koncert kosztują 50 zł w przedsprzedaży i 60 w dniu koncertu na bramce.

Link do biletów: https://goout.net/pl/bilety/stoned-jesus+straytones/qqde/

Stoned Jesus + Straytones, The Vaticans

Klub Ucho, Gdynia

22. marca 2019, 18:30

Bilety: 50/60: https://goout.net/pl/bilety/stoned-jesus+straytones/qqde/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1975272089176671/

Stoned Jesus na Facebooku: https://www.facebook.com/stonedjesusband/

Straytones na Facebooku: https://www.facebook.com/Straytones/

The Vaticans na Facebooku: https://www.facebook.com/TheVaticans/

Organizatorzy: Leave No One Behind Booking, I Did It: One Man Booking Agency

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.