Menu

The Outcasts zagrają na festiwalu Rock Na Bagnie !

The Outcasts zagrają na festiwalu Rock Na Bagnie !
fot. press
ROCK NA BAGNIE został doceniony przez jedną z największych międzynarodowych firm sprzedających bilety na koncerty, Ticketmaster. Nasz festiwal znalazł się na trzecim miejscu wśród najpopularniejszych imprez tego roku, na które bilety można było kupić właśnie za pośrednictwem tej strony. Zostaliśmy wyprzedzeni tylko przez Metallikę i Guns N’Roses, a w pobitym polu zostawiliśmy m.in. dwa koncerty Iron Maiden czy występ Beyonce!
Mamy nadzieję, że przyszłoroczna, dziewiąta już edycja ROCKU NA BAGNIE jeszcze mocniej zaistnieje w Waszej pamięci. Szczególnie, że mamy zaszczyt ogłosić kolejnych wyjątkowych wykonawców, których oczekiwać będziemy w Goniądzu z niecierpliwością i ogromnym zainteresowaniem. Przede wszystkim czekamy na pierwszy w Polsce występ The Outcasts, legendy irlandzkiego punka, która występowała z The Clash i nagrywał ją sam John Peel. Poza tym będziecie mogli obejrzeć i posłuchać na żywo piosenek ze świetnej płyty Farben Lehre „Stacja Wolność”, pobujać przy wspaniałym głosie Gutka, pogować przy niezniszczalnych wymiataczach Darka Duszy i jego Redakcji, która też wykonuje piosenki Śmierci Klinicznej i Absurdu, zmierzyć się z fenomenem młodej i bezkompromisowej The Pau i przyjrzeć się jak wyglądają sceny w Szwecji i Czechach.
Jeszcze do końca grudnia cena karnetów wynosi tylko 60 złotych.

IX ROCK NA BAGNIE odbędzie się w dniach 5 i 6 lipca 2019 roku.
W Goniądzu wystąpią też: Anti-Nowhere Leaugue, Kinsky, ID, Chupacabras, Corruption, Arogants, Bobcat, Deathreat, Headless FrogKarnety kolekcjonerskie są w cenie jedynych 99 zł i można je kupić na stronie festiwalu: http://sklep.rocknabagnie.pl/produkt/karnet-kolekcjonera2019/
http://rocknabagnie.com.pl/

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.