Menu

WHITE LIES PREZENTUJE LYRIC VIDEO DO „BELIEVE IT”

WHITE LIES PREZENTUJE LYRIC VIDEO DO „BELIEVE IT”
fot. press
Zespół White Lies prezentuje lyric video, które powstało do utworu „Believe It”.  „Piosenka jest o różnych formach terapii, widzianej z perspektywy tych mocno w nią zaangażowanych, jej sceptyków oraz tych, którzy na niej zarabiają pieniądze. Ten utwór powstał w połowie sesji nagraniowych i szybko stał się jednym z naszych ulubionych” – mówi zespół.

„Believe It” promuje najnowsze wydawnictwo White Lies „Five”. Album ukaże się 1 lutego 2019 r. pod szyldem [PIAS] Recordings. Proces pisania i nagrywania płyty odbywał się po obydwu stronach Atlantyku. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Ed Buller, który współpracował z zespołem przy debiucie „To Lose My Life” oraz „Big TV”. W projekcie wziął udział James Brown (Arctic Monkeys, Foo Fighters) oraz Flood. Płytę zmiksował zdobywca nagrody Grammy Alan Moulder (Smashing Pumpkins, Nine Inch Nails, The Killers).

Bardziej złożony i odważniejszy od swoich czterech poprzedników krążek „Five” , z dodatkiem osobistych i intymnych tekstów basisty i pierwotnego autora tekstów Charlesa Cave'a, stanowi pewny krok naprzód.

W marcu zespół zawita do Polski i zagra dwa koncerty:

05.03 Warszawa, Proxima

06.03 Poznań, Centrum Kultury Zamek

PIAS

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.