Menu

ENTER SHIAKRI REMIX „LIVE OUTSIDE”, NOWY KLIP, KSIĄŻKA I EROPEJSKA TRASA

ENTER SHIAKRI  REMIX „LIVE OUTSIDE”, NOWY KLIP, KSIĄŻKA I EROPEJSKA TRASA
fot. press
22 września 2017 r. ukazało się ostatnie wydawnictwo Enter Shikari „The Spark”. Album, uznany przez krytyków, trafił na 5 miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Aby uczcić pierwszą rocznicę wydania „The Spark” zespół zaprezentował remix utworu „Live Outside”. Kompozycja została zmiksowana przez Shikari Sound System. Utworowi towarzyszy nowa wersja klipu, którego autorem jest ukraiński artysta wizualny Oleg Rooz. 

“Remix “Live Outside” jest od dłuższego czasu częścią naszego dj-ejskiego setu jako Shikari Sound System. Jesteśmy podekscytowani, że wreszcie możemy się nim podzielić z całym światem w rocznicę wydania naszego ostatniego albumu. Jesteśmy wzruszeni, że płyta wywarła wpływ na życie tak wielu osób. Praca nad krążkiem była zarówno przyjemnością jak i walkę i niewątpliwie jest siłą napędową do występów na żywo” - mówi Rou Reynolds.

Zespół zapowiedział również publikację „The Spark - Lyrics & Exegesis of Rou Reynolds”, książki towarzyszącej wydawnictwu „Dear Future Historians” z 2017 r. Premiera już 26 listopada!

PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.