Menu

Henry David’s Gun w trasie po Polsce!

Henry David’s Gun w trasie po Polsce!
fot. Andrzej Majos
To jedni z najciekawszych przedstawicieli muzyki akustycznej i filmowej w Polsce. Grają w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver. Wiosną 2018 roku został wydany drugi album kapeli „Tales from the Whale's belly”!
Ich debiut „Over the fence… and far away” (wydawca Borówka Music) miał premierę w radiowej Trójce. Podobnie było w przypadku singla zapowiadającego drugi krążek. Muzykę Henry David’s Gun wychwalają dziennikarze m. in. „Gazety Wyborczej” czy wspomnianej Trójki.
Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Możecie ich kojarzyć z poprzednich projektów takich jak Letters From Silence, Frozen Lakes czy Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.
Zespół zjechał z koncertami całą Polskę, zagrał też na kilku festiwalach (Asymmetry, Soundrive, Łódź Songwiters Festival itd.). Mają też za sobą pierwsze trasy zagraniczne (w Niemczech, Szwajcarii, Słowacji, Włoszech i Czechach) i kolejne w planach…

05.10 – Radzyń Podlaski – Kofi & Ti (ul. Warszawska) – 20:00
06.10 – Dębowa Kłoda – GOK – 18:00
11.10 – Rzeszów – Underground – 20:00
12.10 – Łańcut – Piktonówka (ul. Kościuszki 13) – 20:00
13.10 – Nowy Sącz – Spóźniony Słowik (ul. Jana Długosza 10) – 20:00
18.11 – Poznań – Meskalina (Stary Rynek 6) – 19:00
08.06 – Zamość


Posłuchajcie!
www.henrydavidsgun.bandcamp.com

Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music:
www.facebook.com/borowkamusic

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.