Menu

PUBLIC SERVICE BROADCASTING KONCERT W POLSCE

PUBLIC SERVICE BROADCASTING KONCERT W POLSCE
fot. press
Dobra wiadomość dla fanów Public Service Broadcasting!!! Zespół na jesieni wyrusza w trasę po Europie. Trio wystąpi 15 listopada w warszawskim klubie Hybrydy.

„Bardzo cieszymy się na powrót na trasę po Europie. Miło będzie zagrać ponownie w Amsterdamie, Madrycie czy Sztokholmie, ale również w miejscach gdzie z nowym albumem jeszcze nie trafiliśmy. Mam na myśli Leipzig, Stuttgart czy Malmö. Nie możemy się już doczekać na spotkanie z fanami” - mówi J. Willgoose, Esq.

Ostatnie wydawnictwo Public Service Broadcasting, zatytułowane „Every Valley”, ukazało się w lipcu 2017 r. nakładem wytwórni Play It Again Sam. Nowy album zabiera słuchacza w podróż po kopalniach południowej Walii. Poprzednie płyty koncentrowały się wokół tematyki II Wojny Światowej oraz wyścigu kosmicznego. „Every Valley” przedstawia historie jednego przemysłu skupionego wokół jednego regionu, oddalonego od współczesnego świata. Te opowieści o buncie klasy robotniczej w tych burzliwych i niepokojących czasach nie mogą być bardziej aktualne.

„Nie mam żadnych związków z górnictwem ani tym konkretnym regionem, ale wciągnęła mnie historia. Być może romantyczny krajobraz dolin przyciągną mnie do południowej Walii. Nie zawsze da się wszystko wyjaśnić. Ten album jest nie tylko o górnictwie czy samej Walii. Jest to opowieść o porzuconych i zaniedbanych społecznościach” - mówi J. Willgoose, Esq.

PIAS

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.