Menu

LUNATIC SOUL: album „Under The Fragmented Sky” już jest !

LUNATIC SOUL: album „Under The Fragmented Sky” już jest !
Premiera najnowszego wydawnictwa Lunatic Soul (Mariusz Duda / Riverside) zatytułowanego „Under The Fragmented Sky”. Płyta jest suplementem do wydanego w październiku ubiegłego roku piątego albumu - „Fractured” i zawiera 8 całkowicie premierowych kompozycji.

Mariusz Duda opowiada: „Czasami trafiają się albumy, które działają jak "uzupełnienie stanu". Ich celem nie jest pokazanie swojej potęgi i władzy tylko chęci zaprzyjaźnienia się. Dźwięki nie absorbują, nie kaleczą, nie zmuszają do bolesnych refleksji, stają się raczej "przedłużeniem myśli", ścieżką dźwiękową danego momentu, danej chwili. Poprzedni album -"Fractured" miał wyrzucać człowieka przez szybę. "Under The Fragmented Sky" juz takiej potrzeby nie ma. "Czyścimy koszmary, naprawiamy się i oswajamy." - to jego motto. Takie momenty każdy z nas mieć powinien i dla takich właśnie momentów jest ta płyta. Oby Wam służyła.”

Poniżej można posłuchać dwóch kompozycji z nowego albumu:

„Untamed” - https://www.youtube.com/watch?v=PwQqCEAGr6U <https://www.youtube.com/watch?v=PwQqCEAGr6U>
„The Art Of Repairing” -  https://youtu.be/ijMiYLiai6Y <https://youtu.be/ijMiYLiai6Y>

Warto nadmienić, że Lunatic Soul kończy w tym roku dziesięć lat. Najnowsze wydawnictwo jest więc też swego rodzaju podsumowaniem pierwszego okresu w karierze solowego projektu Mariusza Dudy. Płyta ukazuje się dzięki firmie Mystic Production w Polsce i Kscope na świecie. Autorem szaty graficznej jest polski artysta grafik Jarek Kubicki.

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.