GARBAGE NOWY SINGIEL
Niedługo zespół Garbage wyrusza w trasę wraz z legendarną grupą Blondie. Aby uczcić ten fakt formacja nagrała nowego singla „No Horses”. Utworu można posłuchać pod tym adresem: https://youtu.be/2szL13y9Bpk Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny i zasili konto Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża.
„No Horses” to mroczny obraz jutra, w którym największą wartością dla reżimowych rządów staje się zysk i sukces oraz tworzenie świata, w którym nie miejsca na proste rzeczy i małe gesty” – mówi Shirley Manson
PIAS
„No Horses” to mroczny obraz jutra, w którym największą wartością dla reżimowych rządów staje się zysk i sukces oraz tworzenie świata, w którym nie miejsca na proste rzeczy i małe gesty” – mówi Shirley Manson
PIAS
Artykuły powiązane
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2
- U.K.Ć. Premiera singla 'Mętne Słońce'