Menu

M-ART Mundus Rock Metal Fest

M-ART Mundus Rock Metal Fest
Druga edycja M-ART Mundus Rock Metal Fest odbędzie się 20 sierpnia. Festiwal, w przeciwieństwie do pierwszej edycji, odbędzie się w formule open air czyli na scenie letniej warszawskiego klubu VooDoo.

Podczas pierwszej edycji agencja gościła kilka zespołów nie związanych bezpośrednio z impresariatem, ale w tym roku organizatorzy postanowili, że od tej kolejnej edycji będzie to przede wszystkim festiwal kapel związanych z managementem M-ART MUNDUS. 

Zespoły z nim związane i reprezentowane czyli AnVision oraz Harissa będą gospodarzami festiwalu, którzy zapraszają gości. W tym roku wybór padł na grupę Hanz Bonaza. Z czasem forma festiwalu ilość gości będzie się powiększać, lecz ten rok, jako szczególny ograniczy się do tylko jednego. Być może jednak pojawi się jeszcze kapela lokalna, ale o tym wkrótce. 

Na dniach ruszy sprzedaż biletów na wydarzenie. Ze względu na trudny czas i okres długiej posuchy koncertowej ceny biletów będą bardzo promocyjne i za jedyne 15,-zł będzie można posłuchać znakomitym kapel oraz wypić piwko w ogródku klubowym z innymi fanami czego przecież tak nam wszystkim brakowało. 

źródło: M-ART Artistic Agency & M-ART Mundus

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.