Menu

X Festiwal im. T.Beksińskiego

X Festiwal im. T.Beksińskiego

Festiwal przenosi się do Torunia !!!  Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Niezależnych PROGRES informuje o zmianie lokalizacji tegorocznej X Jubileuszowej edycji Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego. Odbywająca się dotychczas w Gniewkowie i kojarzona z tą miejscowością impreza będzie miała nowe miejsce. W dniach 1, 2, 3 lipca zapraszamy wszystkich fanów dobrej muzyki do Miasta Toruń. Oprócz miejsca Festiwalu nie zmienia się nic! Na imprezie wystąpi awizowanych wcześniej 12 zespołów.  

W piątek, 1 lipca: AnVision, Animations i Arlon.  

W sobotę, 2 lipca: Brain Connect, Abstrakt, Hipgnosis, Karnataka (Wielka Brytania) oraz Władysław Komendarek. 

W niedzielę, 3 lipca: Keep Rockin', Love De Vice, Believe oraz Retrospective. 

Festiwal pozostaje imprezą niekomercyjną i wciąż wstęp na koncerty będzie bezpłatny. Zmiana lokalizacji pozwoli na dalszy rozwój imprezy oraz lepsze przygotowanie od strony organizacyjnej. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie "PROGRES", przy dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego, oraz przy współudziale Miasta Toruń i Biura Toruńskiego Centrum Miasta. 

Gramy w Fosie Zamkowej !!! 

Dziś chcemy Was poinformować o dokładnej lokalizacji Festiwalu. Odbędzie się on w bezpośrednim sąsiedztwie Toruńskiej Starówki oraz Ruin Zamku Krzyżackiego, w Fosie Zamkowej opodal Bulwaru Filadelfijskiego. Miejsce to niezwykle malownicze i urokliwe, pachnące historią i legendami z pewnością przepięknie zespoli się z muzyką progrockową, która przecież także ma swoja bogatą historię, potrafi malować przepiękne pejzaże i także ubrana jest w mnóstwo wspaniałych tematów i opowieści. 

Chcemy tutaj podziękować Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, które od dziś jest jednym z naszych głównych Partnerów przy organizacji imprezy. 

Cieszymy się bardzo, że nowe miejsce Festiwalu umożliwi obcowanie z tą piękną muzyką zarówno wszystkim naszym Przyjaciołom, którzy pojawiali się na imprezie rokrocznie, a także mieszkańcom Torunia oraz turystom, których przecież w tym mieście nigdy nie brakuje. A bliskość tak magicznych miejsc jak Starówka czy Zamek Krzyżacki spowoduje, że wielu z Was będzie miało okazję zwiedzić tą przepiękną okolicę i wspaniale wypełnić sobie trzy dni, jakie wspólnie spędzimy w Toruniu. 

Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia strony internetowej Zamku: http://www.ckzamek.torun.pl/

Zarząd S.I.N. PROGRES

Więcej w tej kategorii: Sanok Garaż 2016 »

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.