Menu
Jerzy Szlachta

Jerzy Szlachta

DANCE LIKE DYNAMITE NA TRASIE Z ME AND THAT MAN I MÙLK

Z ogromną przyjemnością donosimy, że zobaczycie Dance Like Dynamite podczas letniej trasy grupy Me And That Man, czyli u boku Adama Nergala Darskiego i Johna Portera.
„Z Nergalem – kumplem, którego cenię i szanuję, poznaliśmy się jeszcze w ubiegłym stuleciu (to nie żart) w małej zadymionej salce prób nieopodal Katedry Oliwskiej, ha, ha, ha!!! Razem i każdy z nas osobno pokonał kilka poziomów piekła, ale w okolicznościach, w których mój zespół dzieli scenę z jego zespołem jeszcze nie byliśmy. Ech, niezbadane bywają wyroki boskie…” , mówi Krzysiek „Sado” Sadowski, który z Nergalem spotkał się później w zespole Volverine, a w kolejnych latach był autorem sesji fotograficznych Behemoth.

Oto jak przebiegać będzie trasa:

6 sierpnia – Wrocław, Hot Spot (bilety: http://bit.ly/MATM_WROCŁAW)
7 sierpnia – Katowice, Plener P23 (bilety: http://bit.ly/MATM_KATOWICE)
8 sierpnia – Kraków, Nowa Rezydencja (bilety: http://bit.ly/MATM_KRAKÓW)
12 sierpnia – Poznań, SkwerPlay (bilety: http://bit.ly/MATM_POZNAŃ)
13 sierpnia – Warszawa, Letnia Scena Progresji (bilety: http://bit.ly/MATM_WARSZAWA)
29 sierpnia – Gdańsk, B90 (bilety: https://tickets.b90.pl/)

To nie wszystkie letnie koncerty DANCE LIKE DYNAMITE.

Już 28 czerwca DANCE LIKE DYNAMITE wystąpi w Gdyni i rozpocznie cykl Letnie koncerty Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej organizowany przez Urząd Miasta Gdynia. Koncerty odbywać się będą w każdy kolejny poniedziałek na scenie ustawionej przy ulicy Zawiszy. Początek o 19.00. Wstęp wolny.

3 lipca DANCE LIKE DYNAMITE wystąpi na festiwalu BANGARANG 2, który odbywa się w Wielkopolsce, w miejscowości Chwałkowo koło Krobi (między Rawiczem a Gostyniem). Pojawi się drugiego dnia festiwalu, a dzielić scenę będzie m. in. z zespołami Alians, Illusion, CETI, Zielonymi Żabkami, Transgresją i Kathią. Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na FB i pod tym linkiem https://www.bangarangfestival.com/
Podczas wszystkich letnich koncertów DANCE LIKE DYNAMITE wystąpi w pięcioosobowym składzie: Krzysztof „Sado” Sadowski (wokal), Tomasz „Snake” Kamiński (gitara), Piotr Pawłowski (gitara basowa), Radek Moenert (syntezatory) oraz Mariusz Noskowiak (perkusja), który pojawi się w zastępstwie Karol Skrzyńskiego.
Przypominamy, że 20 maja ukazała się druga płyta DANCE LIKE DYNAMITE „Litania kłamstw”, która zbiera świetne recenzje, a piosenka „Szukam” przez kilka tygodni podbijała słynny Turbo Top Antyradia. „Litania kłamstw” to niezwykły concept album traktujący o zmaganiu z uzależnieniami i poszukiwaniu duchowości, świadomości i tożsamości, a teksty są boleśnie szczerymi refleksjami o miłości, śmierci, zdradzie, pożądaniu, zniszczeniu, depresji, ale też nadziei. To też muzyczny konglomerat wyjątkowych dźwięków, w którym nic nie jest oczywiste, bo w piosenkach zespołu noworomatyczne słońce tonie w zimnofalowym mroku, metalowe sprzężenia gitar stykają się z ekstatycznymi dźwiękami trąbki, a subtelnie brzmiące klawisze z transowym brzmieniem gitary basowej.

Rock Noc 19.06.2021 r g.22.00

"Blackmore’s Night" to zespół, założony w 1997 roku wokalistkę Candice Night i legendę gitary Ritchie Blackmore. "Nature’s Light" to opowieść o naturze będącej prawdziwą królową oraz o prostocie i magii codziennych cudów, które dzieją się na twoich oczach” - mówi Candice Night.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu z artystką, który przeprowadził Andrzej Sroka. Zagram też z płyt Rainbow i Deep Purple. Ostanią godzinę wypełnią nagrania z płyty zespołu Kruk "be4ore".


Lista utworów:

Deep Purple: Stormbringer, The Gypsy, Soldier Of Fortune
Blackmore's Night: Four Winds, Feather In The Wind, Nature's Leight, Second Element
Rainbow: Man On The Silver Mountain, Catch The Rainbow, The Temple Of The king, Sixteenth Century Greenslavees
Deep Purple The Royal Philharmonic Orchestra: Chil In Time
Deep Purple: Burn, Mistreated
Jimmy Barnes & Joe Bonamassa: Lazy
Iron Maiden: Space Truckin'
Metallica: When A Blind Man Cries

Kruk "be4ore"

My Sinners
Last Second
Once My
Wings Of Dreams
Grey Leaf
Morning Star
Farewell
Open Road
Timeline (instrumental)

M-ART Mundus Rock Metal Fest 2021 - gość specjalny

Miło nam poinformować, że tegorocznym gościem zespołów agencji M-Art Mundus podczas festiwalu M-Art Mundus Rock Metal fest będzie zespół Pączki w Tłuszczu, który tworzą Tomasz Karolak i Bartosz Miecznikowski. Samych artystów chyba nie trzeba przedstawiać, natomiast warto przypomnieć, że ich wielki hit „Tylko Bądź” zrealizowany do popularnego serialu „Rodzinka.Pl.” ma do dziś już ponad 17 milionów odsłon. Zgodnie z zapowiedzią festiwal M-Art Mundus Rock Metal Fest gościć będzie zaprzyjaźnionych wykonawców a gospodarzami, będą muzycy związani z impresariatem: AnVision i Harissa. W tym roku festiwal odbędzie się w formule open air na scenie letniej klubu VooDoo w Warszawie. Zapraszamy w dniu 20 sierpnia, poczatek koncertu godz. 18.00. Bilety już w sprzedaży. Warto przypomnieć, że kapele Harissa i AnVision w najbliższym czasie zaprezentują kolejne klipy do swoich nowych albumów, AnVsion do zrealizowanej już płyty „Love & Hate” a Harissa do nadchodzącego albumu „Twarz". Zagrają też latem na dwóch festiwalach Żytstoock i Grasz Bór.

źródło: M-ART Artistic Agency & M-ART Mundus
Subskrybuj to źródło RSS