Menu

luty 2019

Red Box prezentuje nowy teledysk

Po premierze 15 lutego długo oczekiwanego pierwszego singla zapowiadającego album "Chase the Setting Sun", teraz muzycy udostępnili teledysk do piosenki “This is What We Came For”. Zdjęcia do teledysku były kręcone w Tajlandii i można w nim zobaczyć lidera zespołu, Simona Toulson-Clarke’a, który przemierza ten kraj na skuterze.

Zobacz teledysk : https://youtu.be/KnJnGsC5oUs

Historia zatoczyła koła wraz z wydaniem "This Is What We Came For”, pierwszego singla Red Box z nadchodzącego studyjnego albumu "Chase the Setting Sun".

Red Box po raz pierwszy zdobył uznanie w latach 80. ubiegłego wieku dzięki takim światowym przebojom jak: "Lean On Me", "For America” czy szczególnie doceniony w Polsce “Chenko”. Ich ambitny i eklektyczny debiutancki album "The Circle and the Square" zwracał uwagę dzięki wprowadzeniu światowych smaków do środowiska muzyki pop. Od tego czasu zyskał status albumu kultowego.

Obecna inkarnacja Red Box jest nadal prowadzona przez założyciela zespołu
Simona Toulson-Clarke’a, który zebrał grupę utalentowanych przyjaciół tworząc album "Chase the Setting Sun" (którego wydanie planowane jest w pierwszej połowie 2019 roku).

"This Is What We Came For" to Red Box w najlepszym wydaniu. Świeży, prężny i oryginalny. Piosenka kontynuuje spuściznę dobrze skomponowanego inteligentnego popu. Jak mówi Simon: “Piosenka mówi o tym momencie, gdy wszyscy martwimy się ekonomią i pieniędzmi, a
najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. "This is What We Came For" to wezwanie do zwrócenia uwagi na to, co ma znaczenie w naszym życiu i że warto żyć dla tego, co jest naprawdę ważne".

Aktualny skład zespołu: Simon Toulson-Clarke - śpiew, gitary; Del 'Delvis' Adams - perkusja, gitary, klawisz, śpiew; Dave 'The Dave' Jenkins - bas, śpiew; Sally-Jo Seery - śpiew, gitara; Michał Kirmuć - gitary, instrumenty perkusyjne. Ponadto w nagraniu płyty wzięli udział: Karin Tenggren - skrzypce, altówka, klawisze; Ali Ferguson - gitary; Alastair Gavin - klawisze; Ty Unwin - klawisze; Paul 'Reverend' Bond - gitary

“This Is What We Came For” dostępny jest na wszystkich platformach cyfrowych: http://smarturl.it/1dh893
Czytaj dalej...

Rock Noc 02.03.2019 r godz.22.00

Audycja "Rock Noc" w Polskim Radiu Rzeszów zaprasza. 2 marca od godz. 22.00 klasyka rocka m.in. z oryginalnego winyla "Physical Graffiti" – podwójny album zespołu Led Zeppelin. Album został wydany 24 lutego 1975 i był pierwszym wydaniem przez ich wytwórnię płyt Swan Song Records. Ponadto zagrają: W.A.S.P., Jeff Healey Band ze słynnymi coverami, AC/DC z pierwszej płyty, TSA oraz Uriah Heep "Live In Europe 1979".

Prawdopodobna lista utworów:

Ian Anderson: Doggerland, Enter The Univited
Psycho Motel: Rain, Underground, Welcome To The World

Led Zeppelin "Physical Graffiti: winyl
„Houses of the Holy”
„Trampled Under Foot”
„Kashmir”

W.A.S.P.: Wishing Well, The Red Room Of THe Risng Sun, X.T.C. Riders

Led Zeppelin "Physical Graffiti: winyl
"Night Flight”
„The Wanton Song”
„Boogie with Stu”
„Black Country Woman”
„Sick Again”

AC/DC: It's A Long Way To The Top, Rock 'n' Roll Singer, The Jack
Jeff Healey Band: As The Years Go Passing By, Communication Breakdown

Uriah Heep "Live In Europe 1979"

Free Me
One More Night
I'm Alive
Who Needs Me
Sweet Lorraine
Free'n'Easy
Gypsy
Easy Livin'
Czytaj dalej...

Zespół Voo Voo rusza w trasę promującą wydaną 15 lutego płytę „Za niebawem”!

Pierwszy singiel promujący wydawnictwo zatytułowany „Się poruszam 1” można obejrzeć pod tym linkiem: https://youtu.be/gX4rAWNZ7a8

Płyta doczekała się wielu pochlebnych recenzji, a wielu artystów i dziennikarzy wsparło zespół krótkimi filmikami ze swoim tańcem, które śledzić można na facebookowej stronie VOO VOO:

https://www.facebook.com/voovoozespol/

Trasa obejmie większość polskich miast.

1.03 Płock - POKiS

2.03 Gostyń - GOK „Hutnik”

3.03 Gomunice – Bogart Club

9.03 Bielsko Biała - BCK

10.03 Częstochowa – Teatr im. Adama Mickiewicza

15.03 Łódź – Klub Wytwórnia

16.03 Poznan – CK Zamek

17.03 Gniezno – Klub Młyn

21.03 Białystok – Opera i Filharmonia Podlaska

23.03 Wrocław – Radio Wrocław

24.03 Gorzów Wlkp – Teatr im. Osterwy

30.03 Wałbrzych – Filharmonia Sudecka

4.04 Sztum – Kino-Teatr Powiśle

5.04 Gdańsk – Stary Maneż

6.04 Damasławek - GOK

7.04 Włocławek- Browar B.

11.04 Katowice - Rialto

12.04 Katowice - Rialto

13.04 Toruń – Od Nowa

14.04 Warszawa - Stodoła

29.04 Szczecin – Filharmonia Szczecińska

30.04 Kołobrzeg - RCK

10.05 Legnica - LCK

11.05 Leszno – Aula WSH

12.05 Kalisz – Aula Rubensteina

25.05 Gorzanów – Pałac Gorzanów

28.05 Kraków - Teatr Variete

31.05 Nowa Wieś Tworoska – Ranczo Baranówka

2.06 Rypin - RDK

11.06 Rzeszów – Filharmonia Podkarpacka

13.06 Krasnystaw - KDK

AGORA
Czytaj dalej...

RPWL prezentują nowy teledysk!

22 marca na półkach sklepowych znajdzie się nowy studyjny album formacji RPWL zatytułowany „Tales From Outer Space”. Kapela zaprezentowała drugi singiel zwiastujący całość, kompozycję „What I Really Need”, do której powstał także teledysk: https://youtu.be/k3UUZrK5XEQ

Gitarzysta Kalle Wellner opowiada: „Po wydaniu trzech albumów koncertowych ponowne tworzenie nowych utworów okazuję się niezwykłą radością. Jestem niezmiernie dumny z nowej płyty i nie mogę doczekać się grania nowych rzeczy na koncertach w kwietniu”.

Zespół będzie promować „Tales From Outer Space” w Polsce na czterech koncertach:

10.04.19 - Bydgoszcz, Klub Kuźnia
11.04.19 - Warszawa, Progresja
12.04.19 - Piekary Śląskie, Andaluzja
13.04.19 - Poznań, Suchy Las

http://openeyepr.pl
Czytaj dalej...

TRUPA TRUPA NOWA WYTWÓRNIA NOWY SINGIEL

Wytwórnia Sub Pop podpisała kontrakt ze znaną gdańską kapelą Trupa Trupa!! Aby uczcić ten fakt zespół zaprezentował nowy singiel „Dream About”. Do utworu powstał teledysk, który wyreżyserował Benjamin Finger.

„Klip został zarejestrowany na taśmie Super 8. Jestem bardzo przywiązany do tego formatu. Uważam, że idealnie pasuje do muzyki Trupy Trupy. Jest pewna poetyckość w ich brzmieniu. „Dream About” jest obrazem widzianym oczami dziecka. Zdjęcia kręciliśmy w Vancouver, Paryżu i Buenos Aires” - mówi reżyser

Trupa Trupa powstała w 2009 r. w Gdańsku. Zespół wydał własnym sumptem „EP” w 2010 r., pierwszy krążek długogrający zatytułowany po prostu „LP” w 2011 r. oraz „++” w 2013 r., zanim trafił pod skrzydła uznanej wytwórni. Za dwa longplaye grupa otrzymała prestiżową nagrodę SZTORM ROKU przyznawaną przez Gazetę Wyborczą. W 2015 r., nakładem Blue Tapes and X-Ray Records, ukazał się „Headache”. Trupa Trupa to jeden z niewielu polskich zespołów, których dokonania muzyczne były komentowane nie tylko w rodzimym kraju, ale również przez zagraniczne media (The Quietus, Ransom Note, Louder Than War, The 405). W 2017 r. do sprzedaży trafiło ostatnie wydawnictwo grupy „Jolly New Songs”. Premierowy singiel z płyty był nadawany w takich stacjach radiowych jak BBC 6 Music (Wielka Brytania), KEXP (Seattle, USA) czy WFMU (Nowy Jork, USA). Zespół grał koncerty na prestiżowych festiwalach w kraju (OFF Festiva, Open’er Festival, Ars Cameralis, Soundrive Festival) jak i za granicą (SXWX, Pirmavera Sound, Liverpool Sound City, Eurosonic, Colours of Ostrave, Allotropiques, Hors Pists, Soy, Rockmotives).

Gdański zespół jest drugim wykonawcą, po Perfect Son, który zasila szeregi kultowej wytwórni z Seattle. Jonathan Poneman, współzałożyciel labelu, śledził poczynania muzyczne grupy od lat. Najnowsze wydawnictwo Trupy Trupy ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów wkrótce.
Zanim jednak album trafi do sprzedaży zespół zagra parę koncertów zarówno w kraju jak i za granicą. Rozpiska poniżej:

14.03 Austin, SXSW/Hotel Vegas
15.03 Austin, SXSW/Austin Convention Center
16.03 Austin, SXSW
25.04 Gdańsk, Ziemia
26.04 Poznań, Spring Break Festival

PIAS
Czytaj dalej...

Prezentacje: Be Lazy

W skład zespołu Be Lazy wchodzą: Karolina Nitek – wokal, Marek Balaszczuk – gitara, kompozycje, Artur Hołuszko – gitara, mandolina, Kuba Kałużny – bas i Radosław Kozaczyński – perkusja. Lider i założyciel zespołu Marek Balaszczuk, także gitarzysta reaktywowanego zespołu Korpus, bardzo popularnego zespołu heavymetalowego lat osiemdziesiątych, jest fanem Led Zeppelin, który wywarł duży wpływ na jego twórczość. Inspiracją dla zespołu są również takie kapele jak Guano Apes i Skunk Anansie, więc i tu ważny jest mocny wokal. Teksty do piosenek są bardzo różne – od wyścigu szczurów w korporacjach („Wyluzuj”), przez rozpacz z powodu utraconej miłości („Smutny bar”), po piosenkę polityczną z przymrużeniem oka („Trzy gramy marihuany”).


https://www.youtube.com/watch?v=xZi4DYhI8go


Cantaramusic
Czytaj dalej...

DEZERTER PREZENTUJE NOWY MATERIAŁ

Dezerter nie traci głosu i konsekwentnie robi swoje. Trzy nowe utwory składają się na EP-kę „Nienawiść 100%”, na której moc dźwięku równa się mocy przekazu. Bez kompromisów w obronie zdrowego rozsądku!

Limitowany do 777 egzemplarzy nakład w wersji CD jest dostępny od 22 lutego, a już w marcu mini album ukaże się na vinylu.

Zespół udostępnił dwa utwory z płytki, czyli tytułowy „Nienawiść 100%”:

https://youtu.be/eq11hM3FncY

oraz „A jeśli jutra nie ma”:

https://youtu.be/Yq7vKsov-us

Tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

1. Nienawiść 100%

2. A jeśli jutra nie ma

3. Nic się nie dzieje

Zespół Dezerter rozpoczął właśnie nowy sezon koncertowy. Oto najbliższe daty i miejsca:

01.03. Rzeszów - Vinyl

02.03. Bielsko - Biała - RudeBoy

15.03. Białystok - Fama

16.03. Gdynia - Ucho

23.03. Kraków - Kwadrat

24.03. Skarżysko - Kamienna - Semafor

29.03. Szczecin - Peron 5

30.03. Gostyń - GOK Hutnik

12.04. Tychy - Underground

13.04. Legnica - Spiżarnia

Mystic
Czytaj dalej...

OFF Festival 2019 zagrają Suede, Dezerter i wielu innych

Suede, jedna z najważniejszych gitarowych formacji lat 90. przyjedzie na festiwal po znakomitej płycie „The Blue Hour”, Masecki Jazz Trio zagra m.in. muzykę z „Zimnej wojny”, a Dezerter, legenda polskiego punka, swój kultowy debiut. Będzie też metal, soul, rap, synthpop… wszystko, co najlepsze.

Suede
Metrykalnie to zespół britpopowy i często do tego nurtu zaliczany, ale ambicje i możliwości grupy znacznie wyrastały ponad średnie możliwości tamtego pospolitego ruszenia. Już bardziej na miejscu były porównania do twórczości Davida Bowiego. Suede są niemal tak samo wszechstronni i mają jednego z najbardziej charyzmatycznych frontmanów naszych czasów - Bretta Andersona. Jeżeli takie utwory jak „Beautiful Ones”, „Trash” czy „So Young” nie były waszym soundtrackiem do lat 90. to znaczy, że… prawdopodobnie byliście jeszcze wtedy zbyt młodzi. Ale Suede nie pojawiają się na OFFie w ramach sentymentalnego powrotu do przeszłości. Pełny kreślonych z rozmachem, wspaniałych piosenek „The Blue Hour”, album nagrany z producentem Alanem Moulderem (m.in. My Bloody Valentine, U2, Ride) to przecież jedna z najlepszych rockowych płyt ubiegłego roku. Być może najlepsza.

Dezerter gra "Underground Out of Poland"
„Nie ma zagrożenia, każdy jest bezpieczny / Spełniają się marzenia, żołnierze są zbyteczni / Nie ma nienawiści, nie ma też miłości / Zło już nie istnieje, bo nie ma już ludzkości” - głupio przyznać, ale teksty ze spóźnionego debiutu Dezertera (materiał ukazał się nakładem amerykańskiej firmy Maximum Rock’n’Roll w czerwcu 1987 roku, po dwuletniej obsuwie) są dziś tak samo aktualne, jak w połowie lat 80. Zmieniają się ustroje, upadają imperia, powstają nowe, a mechanizmy wciąż te same. Ludzie niestety też. Dlatego „Underground Out of Poland” zagranego w całości na OFFie dobrze będzie się wam słuchało. Dlatego „Underground Out of Poland” zagranego w całości na OFFie źle będzie się wam słuchało.

Trio Jazzowe Marcina Maseckiego
Marcin Masecki wielokrotnie gościł już na OFF Festivalu – z Paristetris, Profesjonalizmem, Warszawską Orkiestrą Rozrywkową, u boku Jacka Sienkiewicza… - więc nie musimy was kusić przymiotnikami w rodzaju „fenomenalny” czy „wszechstronny”, bo wszyscy to wiedzą. Nie ma drugiego takiego pianisty, nie tylko w Polsce. Tym razem pojawi się w roli lidera jazzowego trio, w skład którego wchodzą również kontrabasista Piotr Domagalski i perkusista Jerzy Rogiewicz. To o tyle ciekawe, że przed jazzem Masecki długo umykał w awangardę – ale już jest gotów stawić czoła tej wielkiej tradycji. Odpowiadał m.in za ścieżkę dźwiękową do "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego.

Superorganism
Ich pierwszy hit nosił tytuł „Everybody Wants To Be Famous” – achievement unlocked, to wyzwanie Superorganism mają już za sobą. To indiepopowa sensacja, która w ubiegłym sezonie podbiła największe festiwalowe sceny i zadebiutowała albumem z nalepką Domino. Ośmioosobowa, wesoła gromadka to jeden z najbardziej międzynarodowych (w składzie muzycy z Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii i Nowej Zelandii) i wielobarwnych projektów na dzisiejszej scenie. Muzyka zespołu jest równie eklektyczna i oryginalna. Jeśli (odpukać!) tego dnia na OFFie będzie padało, idźcie na Superorganism – na ich koncertach zawsze świeci słońce.

The Body
„No One Deserves Happiness” – tytuł wstrząsającego i pięknego zarazem albumu The Body z 2016 roku doskonale oddaje atmosferę ich muzyki. Nie ma w niej światła, radości, oddechu, to królestwo rozpaczy. Od tamtej pory dyskografia grupy powiększyła się o kilka dobrych pozycji, zarówno stworzonych całkowicie samodzielnie, jak i w ramach kooperacji z innymi zespołami (mają już na koncie takie płyty m.in. z Full Of Hell, Uniform, Thou i Krieg). Bo jedno o The Body trzeba wiedzieć na pewno – nie ma takiej ekstremy, w którą Chip King i Lee Buford nie odważyliby się zabrnąć, i nie ma takiego eksperymentu, na który by się nie odważyli. Funkcjonują na obrzeżach sceny metalowej, ale trudno powiedzieć, co to właściwie za muzyka. Poza tym, że przerażająco dobra.

OM
Niemal religijne uniesienie, medytacyjne, leniwe tempo, psychodeliczne odloty – ale to wszystko podszyte metalową siłą i doomową posępnością. Kalifornijskie trio OM trudno umiejscowić w kontekście konkretnego gatunku czy sceny, choć wiele o możliwościach tej supergrupy mówi jej skład. Na czele śpiewający basista Al Cisneros, również lider stoner/doomowej legendy Sleep, na bębnach Emil Amos (z kultowej formacji Holy Sons), klawisze obsługuje Tyler Trotter (Phantom Family Halo, Watter). Spodziewajcie się hipnotyzującego rytuału.

IC3PEAK
Świat usłyszał o IC3PEAK w ubiegłym roku, kiedy FSB i inne państwowe służby wzięły na celownik trasę duetu. Koncerty odwoływano, w ostatniej chwili przenoszono w inne, często dzikie miejsca, zastraszano właścicieli klubów, zatrzymywano muzyków. Ale Nastya i Nick robili swoje, w otoczeniu równie nieustraszonej, coraz liczniejszej publiczności. Warto jednak na IC3PEAK zwrócić uwagę nie dlatego, że są w Rosji muzycznymi dysydentami, ale ze względu na ich twórczość – łączącą mroczne, witchhouse’owe brzmienia z energią undergroundowego hip-hopu i melancholijną melodyką Wschodu. Swoją twórczość nazywają audiowizualnym terrorem nie bez powodu – tego się nie tylko słucha (nowa płyta „Сказка” – znakomita), ale i ogląda. To właśnie świetne, kontrowersyjne teledyski ściągnęły im na kark władze.

slowthai
Całą prawdę mówi komentarz pod jednym z jego klipów na YouTube: „Nikt inny nie ma tekstów, które tak potrafią uchwycić lęki niższej klasy w Wielkiej Brytanii. Typ jest mesjaszem, który nie rzuca się w oczy”. Nic dziwnego, że kiedy slowthai pojawił się na scenie, porównywano go do Sleaford Mods i The Streets, do początków grime’u. Ale ci pierwsi to starzy goście, mają swoje problemy, a po The Streets słuch zaginał, a grime dziś się pięknie monetyzuje. Dlatego właśnie Tyron Frampton aka slowthai jest rapowym głosem brytyjskiej ulicy numer jeden. I nie niesie dobrych wieści...

Durand Jones & The Indications
Czy Marvin Gaye albo na przykład Gil Scott Heron mają dziś godnych następców? Ciężka sprawa, poprzeczka wysoko… Ale warto zwrócić uwagę na śpiewającego sercem Duranda Jonesa, który zaczynał od gospel w Luizjanie, by na uniwersytecie w Indianie zebrać superczujnie grający zespół Indications. Dzięki debiutanckiej płycie zostali okrzyknięci największą nadzieją amerykańskiego soulu, nowy album – szykowany na marzec „American Love Call” – tylko potwierdzi ich pozycję. „Move and groove” – takie jest życiowe motto Jonesa i wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze.

Jakuzi
„Fantezi Müzik”, ich debiutancki album z 2016 roku (a właściwie reedycja z nalepką labelu City Slang, o rok młodsza) pokazał światu, że w tureckim undergroundzie jest życie. Styl grupy płynnie łączy chwytliwe, pełne rozmachu refreny z postpunkową nerwowością, ale ma to wszystko indywidualny, charakterystyczny dla Jakuzi posmak. „Hata Payı”, szykowana na kwiecień nowa płyta, ma pociągnąć ten temat głębiej w mrok. Nie możemy się doczekać.

Emerald
Widzieliście ją już i słyszeliście na OFFie. Emerald Rose Lewis wspomaga M.I.A. na koncertach jako DJ-ka i hype woman. Jej miksy znane są doskonale słuchaczom Rinse FM, a więc wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tym, co w klubach Londynu piszczy. Jej specjalność to 2-step, UK funk, house i garage.

Podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu wystąpią również wcześniej ogłoszeni: Neneh Cherry, Electric Wizard, Aldous Harding, Perfect Son, Loyle Carner, Lotic: Endless Power, Phum Viphurit, Black Midi, Daughters, The Gaslamp Killer, The Comet Is Coming, SAMA‘, Boogarins, Lebanon Hanover oraz Bamba Pana & Makaveli.

OFF Festival Katowice 2019 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Trzydniowe karnety w cenie 330 zł możecie już kupić w OFF Sklepie. Cena ta obowiązuje do 7 kwietnia lub do wyczerpania biletów z drugiej puli! W sprzedaży są już również bilety na pole namiotowe, w cenie 80 zł.

OFF FESTIVAL
Czytaj dalej...

Rock Radio 27.02.2019 r. g. 19.08

W kolejnej audycji Rock Radio zagra “Distance Over Time” 14 studyjny album najpopularniejszej prog-metalowej kapeli na świecie i z rzeszą wiernych fanów na całym świecie. O kim mowa ? Oczywiście o Dream Theater. Nowy krążek różni się od ostatnich dokonań formacji bo po raz pierwszy zespół na czas nagrywania płyty zamieszkał w odludnym studiu w Monticello (stan Nowy Jork) na 4 miesiące. Usłyszycie też inne nowości płytowe 2019 r. Środa godz. 19.08 Polskie Radio Rzeszów.

Lista utworów:

Dream Theater: Unterthered Angel, Fall Into The Light, Barstool Warior, At Wit's End
Talk Talk: Happiness Is Easy, I Don't Believe In You, Life's What You Make It
Iron Maiden: Brave New World, The Nomad
Avantasia: The Raven Child, Starlight
Steve Hackett: Under The Eye Of The Sun, Those Golden Wings
Czytaj dalej...

Punky Reggae Live nadchodzi !

Po udanej ubiegłorocznej edycji trasy PUNKY REGGAE live podjęliśmy wspólnie decyzję, że to zacne przedsięwzięcie będzie miało swój ciąg dalszy. W związku z powyższym miło nam poinformować i jednocześnie serdecznie zaprosić na tegoroczną odsłonę PRlive 2019 , na która składać się będzie łącznie 17 koncertów. Na mapie trasy pojawiły się regularnie odwiedzane od lat lokalizacje, jak również całkowicie nowe miasta, takie jak Ostrów Wielkopolski, Tychy czy Dąbrowa Górnicza. Tym razem w roli głównej pojawią się dwa podmioty, czyli gospodarze trasy - FARBEN LEHRE oraz - podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji - zespół GUTEK. Z kolei mniej więcej po połowie koncertów podzielą się dwie kapele: the ANALOGS (zagrają w miejscach, w których nie było ich w ubiegłym roku) oraz wielce zasłużona dla polskiej muzyki warszawska formacja - CLOSTERKELLER. Tradycyjnie na każdym koncercie zagrają również zespoły, zaproszone w charakterze gości, a wśród nich: LENIWIEC (starzy dobrzy znajomi), ERELES (muzycy znani z kapeli KABANOS), punk-rockowcy z DE ŁINDOWS, brawurowe DIVERSITY, pozytywnie bujająca RAGGABARABANDA, śląski, mocny akcent pod nazwą SROGO, tajemniczy horror-band HRABIA czy młoda, energetyczna ekipa - ETA. Wszystkie koncerty rozpoczynają się planowo o godzinie 19:00, zatem sugerujemy punktualne przybycie. Podczas poszczególnych koncertów planujemy sprzedaż firmowych koszulek PUNKY REGGAE live 2019, które lada dzień będą również dostępne w sieci...

Zatem bądźcie w gotowości i naładowani dobrą energią - spotykamy się na tegorocznej trasie !!!

Oficjalny profil trasy: http://www.facebook.com/PUNKYREGGAElive

Oto pełna rozpiska PRlive 2019:

22/02/19 - OSTRÓW WLKP., Stara Przepompownia (FL, Gutek, Analogs, Leniwiec)
23/02/19 - DĄBROWA GÓRNICZA, Rockout (FL, Gutek, Analogs, De Łindows)
01/03/19 - TYCHY, Underground (FL, Gutek, Closterkeller, Diversity)
02/03/19 - SKARŻYSKO KAMIENNA, Semafor (FL, Gutek, Closterkeller, Ereles)
08/03/19 - ŁÓDŹ, Łódzki Dom Kultury (FL, Gutek, Analogs, Ereles)
09/03/19 - GŁOGÓW, MCK Mayday (FL, Gutek, Analogs, Leniwiec)
15/03/19 - SZCZECIN, Peron 5 (FL, Gutek, Closterkeller, ETA)
16/03/19 - POZNAŃ, U Bazyla (FL, Gutek, Closterkeller, ETA)
22/03/19 - BIAŁYSTOK, Gwint (FL, Gutek, Analogs, Raggabarabanda)
23/03/19 - OLSZTYN, Nowy Andergrant (FL, Gutek, Analogs, Raggabarabanda)
29/03/19 - GDYNIA, Ucho (FL, Gutek, Analogs, Ereles)
30/03/19 - BYDGOSZCZ, Estrada (FL, Gutek, Analogs, Ereles)
05/04/19 - RZESZÓW, Pod Palmą (FL, Gutek, Closterkeller, Hrabia)
06/04/19 - KRAKÓW, Żaczek (FL, Gutek, Closterkeller, Srogo)
07/04/19 - WARSZAWA, Hybrydy (FL, Gutek, Closterkeller, Ereles)
12/04/19 - WROCŁAW, Stary Klasztor (FL, Gutek, Closterkeller, Leniwiec)
13/04/19 - OPOLE, NCPP (FL, Gutek, Closterkeller, Leniwiec)

P.S. UWAGA !!! Z ostatniej chwili...
W tym tygodniu swoją premierę będzie miał baśniiowy teledysk zespołu FARBEN LEHRE, do utworu z nowej płyty "Stacja Wolność", zatytułowanego - "ALI-BABA". Bądźcie czujni i koniecznie oblookajcie ;)

Wojciech Wojda

FARBEN LEHRE
www.farbenlehre.plocman.pl
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS