Menu

Jesus Chrysler Suicide "Rexpublica Lunatica"

Jesus Chrysler Suicide "Rexpublica Lunatica"
Po blisko sześciu latach legenda rzeszowskiej sceny alternatywnej wraca ze znakomitym albumem, który z jednej strony wydaje się być naturalnym krokiem w ich bogatej karierze, a jednocześnie zapowiada nowe otwarcie.

Ósma płyta zatytułowana "Rexpublica Lunatica" wypełniona jest prawdziwymi hiciorami, stworzonymi w rozpoznawalnym stylu, doskonale znanym choćby z płyty "Schizovirus 0", która znalazła się w setce najlepszych wydawnictw lat 90-tych wg pisma "Tylko Rock" czy "Eso Es", która z kolei uzyskała nominację do Fryderyka.

Nad potężnym brzmieniem 11 nowych utworów, zaśpiewanych w całości po angielsku charakterystycznym głosem przez Tomasza Rzeszutka, czuwał Haldor Grunberg, mający na koncie współpracę min. z Behemoth czy J.D. Overdrive.

Królestwo Szaleńców jest naszpikowane wybornymi perełkami jak: „Taste of Heaven”, „Hellfire Rider”, „Letter to the Lord” czy „Dance Macabre”, które wbiją się w świadomość fanów jak sztandarowe hity JCS tj. „Superman”, „Larwy”, „Taniec zjadaniec” czy „Kariera Metodema”.

Ta płyta to absolutny mus dla fanów ciężkiego grania!

Tracklista:

1. Letter to the Lord
2. Taste of Heaven
3. Beretta Vendetta
4. Hellfire Rider
5. Realpolitik
6. Vanity Fair
7. Gods & Disciples
8. Kray Zee
9. Fields of Joy
10. Dance Macabre
11. Psychologic

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.