Menu

rockblog33.pl prezentuje: Rail,Kast,Cherries In Ski z Case Studio !

rockblog33.pl prezentuje: Rail,Kast,Cherries In Ski z Case Studio !
RAIL to szeroko rozumiany rock n roll, dotykający elementów popu, ale mocne linie gitar pozwalają sklasyfikować RAIL jako projekt rockowy. Zespół stawia na melodyjne refreny, które z łatwością wpadają w ucho, starając się utrzymać całą kompozycję w mocnej, gitarowej grze.

Skład:
Mateusz Żerek
Mateusz Jabłoński
Łukasz Kujawski
Łukasz Zatorski

KAST. Płyta „Milion pomysłów na siebie” to swego rodzaju podsumowanie młodości. Składa się z wielu różnych historii i momentów, które zostały przelane na papier. Płyta opowiada o kształtowaniu się młodego człowieka. O tym jak wiele czynników zewnętrznych sprawia, że jesteśmy w danym miejscu.Tytuł płyty odwołuje się do wewnętrznych wędrówek i poszukiwaniu siebie. O życiu w małym miasteczku w centralnej Polsce. To płyta mocno osobista, ale skonstruowana w sposób, aby każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie.

Skład:
Mateusz Ziąbka – Wokal
Dominik Kalisz - Gitara
Kamil Badura - Gitara
Mateusz Stołowski - Bass/Wokal
Michał Górny - Perkusja
Początki istnienia formacji


Pierwsza płyta zespołu Cherries In Ski – „ Storyteller ” (2018) Zawiera trzy instrumentalne kompozycje założyciela zespołu Jarosława Wiśniewskiego. Obok tytułowego utworu znajdziemy na niej dwie wersje nagrania „You Don’t KnowMe”. Pierwsza to dynamiczna, rockowa kompozycja z kapitalną perkusją Tomka Boćkowskiego i gitarową kanonadą Jarka . W drugiej odsłonie tego utworu, oprócz świetnych partii gitarowych, usłyszymy również piękne dźwięki saksofonu, które zagrał Marcin Kajper .
„Storyteller” to subtelna zmiana muzycznego klimatu . Ciekawe harmonie i solówki, budzące skojarzenia z twórczością takich gwiazd jak Jeff Beck czy Eric Johnson . Ten maxi singiel, to obowiązkowa pozycja w zbiorze każdego melomana rockowobluesowo-jazzowych dźwięków.

Skład:
Jarosław Wiśniewski – gitary, bas
Tomasz Boćkowski – perkusja
gościnnie : Marcin Kajper – saksofony

źródło: Sławek Papis

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.