Menu

Zetrzyj krew i graj dalej - Historia zespołu Turbo. Nowa książka Wydawnictwa Kagra.

Zetrzyj krew i graj dalej - Historia zespołu Turbo. Nowa książka Wydawnictwa Kagra.
Nakładem poznańskiego Wydawnictwa Kagra ukazała się książka "Zetrzyj krew i graj dalej - Historia zespołu Turbo", której autorem jest Filip Bogaczyk.

Kilkanaście płyt. Prawie czterdzieści lat na scenie. Masa wzlotów i upadków, niewykorzystanych szans, zaprzepaszczonych okazji. Historia wielkiego poświęcenia muzyce i wycierania scen w każdym zakątku kraju. Oto historia Turbo - bez retuszu, oczami samych członków zespołu, których przez te wszystkie dekady przewinęła się niezliczona ilość. Historia czasem zabawna, czasem smutna, nierzadko niewiarygodna. W końcu legenda, jeden z wielkiej trójcy rodzimego heavy metalu. Oto historia twórców "Dorosłych Dzieci", "Kawalerii Szatana" i "Ostatniego Wojownika".

- Autor w bardzo dobry sposób podszedł do tematu. Ta książka to opowieść prawdziwa w każdym rozumieniu tego słowa. Historia opowiedziana przez ludzi, którzy pracowali ze sobą i tworzyli przez wiele lat, a ich wspomnienia, często różniące się, dają czytelnikowi możliwość ustalenia wypadkowej. Polecam i życzę miłej lektury - podkreśla Grzegorz Kupczyk.

- Książka napisana przez Filipa z polotem i bez ubarwień. Przeczytałem z wypiekami na twarzy jakbym czytał pierwszy raz biografię innego rockmana lub zespołu. Będę do niej często wracać - dodaje Wojciech Hoffman.

Książka "Zetrzyj krew i graj dalej - Historia zespołu Turbo" liczy aż 528 stron i jest bogato ilustrowana.

Więcej: http://kagra.com.pl/turbo/zetrzyj-krew-i-graj-dalej-historia-zespolu-turbo

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.