Menu

kwiecień 2019

39 RAWA BLUES – RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW!

Znamy pełny skład wykonawców tegorocznej edycji Rawa Blues Festival. 11 i 12 października, w dwóch katowickich arenach - sali koncertowej NOSPR oraz „Spodku” - wystąpi aż sześć zagranicznych gwiazd. Bilety trafią do sprzedaży 1 maja.

- Przez cały maj bilety na Rawę Blues będą o 20 złotych tańsze od regularnej ceny. Ma to istotne znaczenie szczególnie przy wejściówkach na płytę i sektory niebieskie, gdzie obniżka sięga nawet 30 procent. Promocja dotyczy zarówno wejściówek na piątkowy, jak i sobotni koncert. To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów bluesa, bowiem w tym roku na Rawę Blues dzieci i młodzież do 15 roku życia wchodzi za darmo, oczywiście pod nadzorem rodzica lub dorosłego opiekuna. Chcę w ten sposób jeszcze bardziej podkreślić rodzinny charakter imprezy – mówi Irek Dudek.

Twórca i dyrektor festiwalu tym razem wystąpi pierwszego dnia w NOSPR. Zaprezentuje się w kameralnym wcieleniu. - Zagram na gitarze akustycznej, harmonijce ustnej oraz skrzypcach. Repertuar będzie przekrojowy – zapowiada.

W drugiej części piątkowego wieczoru zagra amerykański wirtuoz harmonijki ustnej, wokalista i showman – Rick Estrin wraz z zespołem The Nightcats. To żywa legenda amerykańskiego bluesa, wielokrotni laureaci Blues Music Awards, dobrze znani publiczności Rawy Blues z wcześniejszych występów na festiwalu.

Sobota to koncerty w „Spodku”. Bluesowe święto rozpocznie się już o 11.00 na Małej Scenie, gdzie dziesiątka polskich wykonawców powalczy o główną nagrodę – 5 tysięcy złotych oraz występ na Dużej Scenie . Od 15.00 posłuchamy nadzieje rodzimego bluesa, a festiwalowy koncert główny rozpocznie kanadyjska perkusistka i wokalistka Lindsay Beaver – najnowsze odkrycie kultowej dla bluesa wytwórni Alligator. Bluesową ucztę zapewnią także: charyzmatyczny gitarzysta Daniel Castro, nominowany do tegorocznych nagród Grammy pianista i wokalista Victor Wainwright z formacją The Train, ikona jazzu i bluesa James Blood Ulmer (któremu towarzyszyć będzie rockowy wizjoner Vernon Reid) oraz młody talent zza Oceanu Hannah Wicklund z grupą The Steppin' Stones.

Biuro Prasowe
Czytaj dalej...

rockblog33.pl prezentuje: Spitfish

"Spitfish jest mroczną fanaberią pełną symboliki, zamkniętą w ramy melodyjnego rocka. Groteska starego horroru podana jest tu w bardzo zgrabny piosenkowy sposób. Jednak nie dajcie się zwieść, gdyż jest tu coś więcej. Pomiędzy wersami rock'n'rolla czyha ukryte pod maską jeszcze jedno dodatkowe oblicze. Grupa pełnymi garściami z czerpie z tradycji rocka, jednak jest w stanie swoje inspiracje przełożyć na charakterystyczny tylko dla siebie styl. Mimo że otoczony aurą symboliki koncept zespołu znają tylko jego członkowie, delektujcie się tym jak muzycznie zostanie on Wam podany ze sceny."

SPITFISH powstało na początku 2016 roku w Gdańsku, początkowo jako jedno-osobowy projekt, udostępniając EP złożone z pięciu autorskich kompozycji. Obecna forma Spitfish to trzyosobowy zespół, w którego skład wchodzą Boris Karloff(alias) -bas, głos, Cyril Delevanti(alias)- gitara, i A.J.(alias) - perkusja.Muzyka Spitfish to połączenie rockowego brzmienia, punkowego zacięcia, melodii... z domieszką groteski starego horroru.
Czytaj dalej...

Cipiersi "Miłość w dobie hejtu"

Chcesz posłuchać muzyki prostej lecz nie prostackiej, a przy tym szczerej i komunikatywnej? Nie masz ochoty na wielopiętrowe improwizacje oraz zastanawianie się co artysta miał na myśli? Szukasz bezpretensjonalnej formy, fajnej melodii i czytelnego polskiego przekazu, bez wydumanej grafiki ambitnego plastyka? Chcesz powrotu do korzeni i dowodu, że rock'n'roll jest z definicji muzyką prostą? Odpowiedź jest jedna: CIPERSI i ich ostatnia płyta Miłość w dobie hejtu jest właśnie dla ciebie.
Czy nazwa zespołu mówi coś nieco starszym słuchaczom? Nie? A powinna, grupa świętowała niedawno trzy dekady istnienia. Ma też w dorobku trzy wydawnictwa, przeciętnie jedno wypada na dekadę… Może bardziej pamiętają ją ci, którzy jeździli do Jarocina? CIPERSI byli tam co roku, począwszy od 1988 do 1992. Niedawny jubileusz uczcili nostalgicznym teledyskiem zrealizowanym w Nowej Rudzie, swym rodzinnym mieście. Słucha się go i ogląda niemal z łezką w oku, kontemplując obrazki z dawno minionego, niezbyt skomplikowanego świata minionych lat.
Zespół ma co wspominać, nie tylko Jarocin. Powstali w 1987 roku. Zdobyli wyróżnienie na Młodzieżowych Spotkaniach Muzycznych w Chojnowie (1988), zajęli trzecie miejsce na Mokotowskiej Jesieni Muzycznej (1989), w tym samym roku wyróżniło ich także jury przeglądu Rock pod Chełmcem w Wałbrzychu. Zaistnieli utworem My-Wy-Oni oraz My młodzi na liście przebojów Rozgłośni Harcerskiej, pojawili się również w audycji „Brum”, emitowanej przez Trójkę. Dorobili się kasety Chore miejsce (1992), a w lipcu 2014 po dwudziestoletniej przerwie przypomnieli o sobie płytą Reactor. Zespół przeżył liczne zawirowania, zmiany składu i przerwy w działalności. Kto chce niech poszuka Kordka oraz zespołów Outlet i Ulisses, choć uprzedzam – łatwo nie będzie…
Dziś CIPERSI to: Piotr Kordek Orban (śpiew, gitara, klawisze), Marcin Zaleś (gitara i bas) oraz Lechosław Palczak (bębny). Ten skład, uzupełniony o gościnnie występującego w utworze tytułowym Pawła Kowalika (trąbka) odpowiedzialny jest za materiał, który ostatecznie trafił na płytkę Miłość w dobie hejtu. To już nie muzyczna alternatywa, czerpiąca z punk rocka. Choć nadal rozpiera ich młodzieńcza energia, jednak muzycznie są znacznie bardziej dojrzali. Dziś kręci ich gitarowa muzyka lat sześćdziesiątych. Właśnie w niej i w jej prostocie Kordek nadal poszukuje inspiracji. Nie wierzycie – posłuchajcie kawałka Nafochana (czyż to nie The Shadows?). Albo Homo Sapiens Omnibus (kłania się Ten Years After). Inspiracje pojawiają się niemal w każdej piosence. Obok The Kinks czy The Who pojawić się może Kasabian albo Stereophonics. Są różne odniesienia, a odnajdywanie ich może być świetną i chyba niezbyt skomplikowaną zabawą.
Warto trochę podkręcić gałkę wzmacniacza, gdyż dopiero wówczas słychać całe bogactwo brzmienia. Płyta zawiera trzynaście świetnych piosenek i zapewnia trzy kwadranse pierwszorzędnej rozrywki. Czasem przypomina przeglądanie albumu ze starymi fotografiami. Przy słuchaniu utworu Ruda miłość ma łza się w oku może zakręcić. Wrażenia potęguje kapitalny teledysk. Przywołuje wprawdzie niewielkie podsudeckie miasteczko i nie moje strony, jednak wspomnienia chyba całe moje pokolenie ma podobne. Płyta, mimo prostych środków jest naprawdę brzmieniowo i muzycznie zróżnicowana. To już nie czasy niczym nie skrępowanej energii z Jarocina. Piosenki złagodniały, łatwo wpadają w ucho i zyskały świetne teksty (szkoda, że album nie ma książeczki). Płyną swobodnie i są kapitalnie zestrojone z muzyką. Mimo, że wyłamują się z radiowego schematu trzech minut, to w zasadzie każda jest doskonałym materiałem na przebój. Piotr Kordek Orban potrafi prostymi słowami oddać nie tylko nostalgię za tym co minione, ale także trafnie skomentować dzisiejsze czasy, w których uczucia i emocje przeniosły się do wirtualnego świata. Jest bacznym obserwatorem, a z racji doświadczenia stać go na dystans i refleksje. W prosty sposób pokazuje miłość, cynizm, nienawiść i całą paletę różnorodnych uczuć, jakie władają wirtualnym światem. Przekonuje, że istnieje ten realny, oprócz mediów społecznościowych, zaś prawdy serwowane w sieci przez domorosłych omnibusów i zaklinaczy rzeczywistości nie muszą kształtować opinii całego pokolenia.
Co jednak najciekawsze – przy niewątpliwej dojrzałości (zwłaszcza muzycznej) i chętnie manifestowanych nawiązaniach do przeszłości zespół emanuje młodzieńczą energią. Miłość w dobie hejtu to ich trzeci album. CIPIERSI twierdzą, że to muzyka nowoczesna, choć zagrana z poszanowaniem tradycji. Płyta dostępna jest w Internecie, w serwisach streamingowych oraz na nośnikach tradycyjnych firmowanych przez Audio Anatomy, zarówno na CD jak i w postaci atrakcyjnego winyla, mieniącego się różnymi odcieniami od błękitu po zieleń. Słowem – dla każdego według potrzeb i upodobań.
Krzysztof Wieczorek
https://poleczkazplytami.blogspot.com
Czytaj dalej...

Nowa piosenka Smooth Gentlemen!

Dziś do stacji radiowych trafia piosenka „If You Want To Know“, pierwszy singiel z debiutanckiego albumu Smooth Gentlemen „New“, który ukaże się na polskim rynku muzycznym 24. maja 2019r. pod szyldem Flower Records oraz amerykańskiej wytwórni Rip Cat Records. Premiera amerykańska 21. czerwca 2019r.
Singiel na Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=lVlfMrQCy0U

Smooth Gentlemen są weteranami polskiej sceny muzycznej. Ich muzyka jest połączeniem bluesa i soulu. Czasami łagodnie, czasami wybuchowo, ale zawsze energetycznie. Trio składa się z doświadczonych muzyków. Liderem grupy jest Bartłomiej Szopiński, uznany pianista, hammondzista, kompozytor, dwunastokrotnie nagrodzony statuetką „Pianista Roku” w ankiecie BLUES TOP. Pozostali muzycy to gitarzysta Piotr Bienkiewicz oraz perkusista Miłosz Szulkowski.

Piosenka została zarejestrowana w Polsce w Studiach RecPublica w Lubrzy, oraz w Stanach Zjednoczonych w WolfSound Studios we Fresno (California). Producentem muzycznym jest kalifornijski wokalista i harmonijkarz John Clifton. Autorką projektu graficznego okładki jest Kate Moss, amerykańska gitarzystka, grająca często u gwiazd (Buddy Guy czy Joe Bonamassa), prywatnie żona fenomenalnego artysty Nick’a Moss’a.

Koncertowa premiera płyty miała miejsce 5. kwietnia 2019r. na portugalskich Azorach, gdzie Smooth Gentlemen reprezentowali Polskę podczas „Bluesowej Eurowizji”, czyli 9th European Blues Challange, gdzie co roku występują reprezentanci 22. krajów.

Najbliższe koncerty:
06. czerwca - Częstochowa, 5 O'Clock Jazz Club
16. czerwca - Rugia (Niemcy), Blue Wave Festival
06. października - Gamagori (Japonia), Gamagori Jazz Festival

W przygotowaniu jesienna trasa koncertowa w USA.

Flower Records
Czytaj dalej...

Rock Radio 01.05.2019 r. godz. 19.05

Zapraszam do słuchania audycji Rock Radio w dniu 1 maja od godz. 19.05. Będzie to wieczór w naszymi krajowymi artystami, którzy zaprezentują swoje nowe nagrania. Jako płyta wieczoru zagra najnowszy album Leash Eye „Blues, Brawls & Beverages”. Usłyszycie też wywiad z Michałem Baszuro z gdańskiego zespołu Sounds Like The End Of The World. Polskie Radio Rzeszów.

Lista utworów:

Leash Eye: Bones, On Fire, The Disorder, Planet Terror
Moskwa: Alternatywny świat, Dzisiaj teraz tu, Babilon
Hunter: Figlarz Bugi, Casus Belli
Coma: Wędrówka, Fantazja
Cytadela: Do źródeł mroku

Spitfish: Grim Suspiria, Big Black
Sounds Like The End Of The World:
- Breaking The Waves
- Lunar Tide
- Gdański Is The MostWonderful City In The World
- Id.
Czytaj dalej...

Bruce Springsteen zapowiada pierwszy album od pięciu lat

Od premiery debiutanckiego albumu Bruce’a Springsteena minęło już 46 lat, ale artysta wciąż poszukuje nowych inspiracji. Tym razem padło na popowe albumy artystów z południowej Kalifornii wydane w latach 60-tych i 70-tych. Nowa płyta Springsteena powstawała głównie w jego domowym studio nagraniowym w New Jersey. Dziewiętnasty album artysty zatytułowany „Western Stars” ukaże się już 14 czerwca.

“Ta płyta to swego rodzaju powrót do moich albumów opartych na historiach ciekawych postaci i kinowych, orkiestrowych aranżacjach” – mówi sam Bruce Springsteen.

13 piosenek, które znajdą się na “Western Stars”, to opowieści pełne typowo amerykańskich odniesień, dotyczące izolacji i wspólnoty, tęsknoty za domem i nadziei, rozgrywające się na autostradach i pustynnych obszarach.

Pierwszym singlem promującym album jest singiel “Hello Sunshine”. Utwór, jak i lyric video do piosenki, są już dostępne w sieci.

Przy tworzeniu albumu Springsteen współpracował z Ronem Aniello (bas, klawisze, inne instrumenty), Patti Scialfą (wokale), Jonem Brionem i innymi muzykami, dzięki którym na płycie usłyszymy między innymi instrumenty smyczkowe i dęte.

Kariera Bruce’a Springsteena rozpoczęła się od albumu “Greetings from Asbury Park, NJ) z 1973 roku. Artysta ma na koncie m.in. 20 nagród Grammy, Oscara, statuetkę Tony i jest członkiem Rock and Roll Hall of Fame.

Tracklista płyty “Western Stars”:

1. Hitch Hikin’

2. The Wayfarer

3. Tucson Train

4. Western Stars

5. Sleepy Joe’s Café

6. Drive Fast (The Stuntman)

7. Chasin’ Wild Horses

8. Sundown

9. Somewhere North of Nashville

10. Stones

11. There Goes My Miracle

12. Hello Sunshine

13. Moonlight Motel

Sony Music Poland
Czytaj dalej...

BOKASSA “CRIMSON RIDERS”- premiera najnowszego albumu już 21 czerwca! Wspólna trasa z Metalliką!

"BOKASSA jest wprost niesamowicie, cholernie dobra. Piosenki, które piszą, cała energia i klimat, to wszystko jest jak powiew świeżego powietrza. Kiedy rok temu usłyszałem ich muzykę, dosłownie powalili mnie na łopatki. To duża frajda, móc przedstawić taki zespół szerszej publiczności”.
Lars Ulrich (Metallica) w wywiadzie dla magazynu Kerrang! (styczeń, 2019)

Już 21 czerwca swoją premierę będzie miał nowy album norweskiej grupy BOKASSA, który ukaże się w barwach wytwórni z Brighton, MVKA.

W swojej twórczości BOKASSA łączy stoner rockowy groove i riffy z energią i nieprzewidywalnością punka i hardcore’a tworząc własną, oryginalną stonerpunkową stylistykę. W 2017 roku ukazał się ich debiutancki krążek,”Divide & Conquer”, który chwalony był przez krytyków na całym świecie. Brytyjski Metal Hammer określił go mianem jednego z najlepszych debiutów 2017 roku: „intensywny, bezpretensjonalnie kreatywny i bezlitośnie rytmiczny” takimi słowami magazyn opisywał debiut Norwegów.

Płyta ‘Crimson Riders’ nagrana została w Brygga Studio w rodzinnym mieście fomacji, Trondheim, a produkcją krążka zajął się sam zespół we współpracy z Yngve Andersenem (Blood Command), za miks odpowiedzialny był Simon Jackman, a za mastering - legendarny Brian ‘Big Bass’ Gardener. Album ukaże się 21 czerwca i dostępny będzie na LP, CD oraz w formatach cyfrowych. Płytę zamawiać można już w tym miejscu: https://ada.lnk.to/bokassa

Trio nie kryje entuzjazmu: “Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem ‘Crimson Riders’. Dziewięć piosenek, które tematycznie krążą wokół kwestii religii, patroli granicznych, pijących piwo antybohaterów i nieśmiertelnych piratów kosmicznych. Pod względem brzmienia album oferuje słuchaczom wszystko od klasycznych stoner punkowych kompozycji, przez groove pustynnych pieśni i ultra szybki thrash metal po hardcore’owe śpiewy. Tym razem bawiliśmy się też w studio saksofonem i wiolonczelą, możecie się więc spodziewać kilku dźwiękowych zakrętów tu i ówdzie.”

Lista utworów:

1. Brologue
2. Charmed & Extremely Treacherous
3. Vultures
4. Mouthbreathers Inc.
5. Wrath Is Love
6. Crimson Riders
7. Captain Cold One
8. Blunt Force Karma
9. Immortal Space Pirate 2

Pierwszym singlem promującym ten krążek jest utwór ‘Mouthbreathers Inc.’, którego można posłuchać w tym miejscu: https://ada.lnk.to/bokassa.“‘Mouthbreathers Inc.’ napisany jest z pozycji perspektywy dyktatora, przywódcy kultu i mówi o sytuacji, kiedy wszystko zaczyna się walić, co zresztą zawsze ma miejsce. Ten utwór to przykład klasycznej kompozycji w naszym stylu, z ołowianym riffem, wściekłym wokalem oraz chwytliwymi chórkami i uwaga, pojawia się tutaj też saksofon.”

Na początku 2018 roku Lars Ulrich z Metalliki zagrał Bokassę w swoim programie radiowym, ‘It's Electric’, mówiąc wprost, że są po prostu “cholernie dobrzy” i są jego ulubionym nowym zespołem. I już w 2019 roku Bokassa wyruszy na wspólną letnią trasę z Metalliką: “Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że mamy możliwość grania z legendarną Metalliką i Ghostem na ponad 25 koncertach w Europie” – komentuje sam zespół – “Jesteśmy undergroundową rockową grupą z Norwegii, więc nie sądzę, że możemy sobie nawet wyobrazić, jak bardzo niesamowite to będzie, ale jesteśmy szalenie podekscytowani tą okazją! ”

Wspólna trasa z Metalliką przedstawia się następująco:

1.05 Lizbona, Estadio Do Restolo (Portugalia)
3.05 Madryt, Valdebebas (Hiszpania)
5.05 Barcelona, Estadi Olympic Lluis Companys (Hiszpania)
8.05 Milan, SNAI San Siro Hippodrome (Włochy)
10.05 Zurych, Letzigrund (Szwajcaria)
12.05 Paryż, Stade De France (Francja)
8.06 Dublin, Slane Castle (Irlandia)
11.06 Amsterdam, Johan Cruiff Arena (Holandia)
13.06 Kolonia, Rheinenergiestadion (Niemcy)
16.06 Bruksela, Koning Boudewijnstadion (Belgia)
18.06 Manchester, Etihad Stadium (Anglia)
20.06 Londyn, Twickenham Stadium (Anglia)
6.07 Berlin, Olympiastadion (Niemcy)
9.07 Göteborg, Ullevi (Szwecja)
11.07 Kopenhaga, Telia Parken (Dania)
13.07 Trondheim, Granasen (Norwegia)
16.07 Hämeenlinna, Kantolan Tapahtumapuisto (Finlandia)
18.07 Raadi, Airfield (Estonia)
21.07 Moskwa, Luzhniki Stadium (Rosja)
14.08 Bukareszt, Arena Nationala (Rumunia)
16.08 Wiedeń, Ernst-Happel-Stadion (Austria)
18.08 Praga, Airport Letnany (Czechy)
21.08 Warszawa, PGE Narodowy (Polska)
23.08 Monachium, Olympiastadion (Niemcy)
25.08 Mannheim, Maimarktgelande (Niemcy)

BOKASSA headline shows:
2.05 Sewilla, Sala Even (Hiszpania)
11.05 Paryż, Les Etoiles (Francja)

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/BokassaBand/
https://www.twitter.com/bokassaband/
https://www.instagram.com/bokassaband/
https://www.youtube.com/channel/UCvpoGaFjdK1YmiRTGbhNDHQ
https://bokassa.probitymerch.com/
Czytaj dalej...

Next Door To Heaven wydaje nowy album

Rosyjski zespół, reprezentant progresywnego metalu z kobiecym wokalem Next Door To Heaven niebawem wyda swój pierwszy pełnowymiarowy album „5 Ways To Accept” (wydawnictwo Sliptrick Records) w czerwcu 2019. Nowy teledysk do piosenki „Light”, promujący nowy album oraz liczne występy na żywo, które także promują nadchodzący album, mogą być dobrym testem, aby spróbować tego, jak może wyglądać album tego bardzo ciekawego zespołu. W ramach europejskiej trasy Next Door To Heaven odwiedzą także Polskę. 21 maja Rosjanie zagrają w Krakowie, a dzień później w Bielsku Białej.
Next Door To Heaven powstało w Sankt Petersburgu 1 września 2014 roku. Zespół został założony przez Eugene'a Mazunova (muzyka, gitara, gitara basowa, back vox) i Darię Mazunovą (vox i teksty). Next Door To Heaven gra progresywny / alternatywny metal i post grunge (pierwszy album). Debiutancki album Next Door To Heaven ukazał się 30 marca 2016 roku. W sierpniu 2016 r. Next Door To Heaven otworzył koncert RED w St.Petersburg, a pierwszy album „Exit Station” został wydany w listopadzie 2016 roku.
Od tego czasu muzyka zespołu można było posłuchać w kilku stacjach radiowych w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie. Singiel „Out of the fire” został wydany w kwietniu 2017 roku, a kolejna epka „Starry sky” ukazała się 23 grudnia 2017 roku.

Nowa piosenka została wydana we wrześniu 2018 roku, nazywa się „Light” i promuje najnowszy album grupy. Piosenka ma w sobie dużo muzycznej mocy, a zespół nieustannie pracuje nad poprawą brzmienia swoich piosenek. Miksowanie i mastering wykonał świetny realizator dźwięku - Henrik Udd.

Napisali:
- „… Wszystkie utwory są wspaniałe… ten zespół jest wart sprawdzenia…” (ravenheartmusic.com)
- „… Next Door To Heaven gra chwytającą muzykę na pograniczu alternatywnego metalu i grunge z czystym i bardzo silnym żeńskim głosem…” (mlwz.pl)
- „… głębokie, tajemnicze brzmienie, nieco mroczna muzyka, która jest napędzana energią i mocą…” (streetclip.tv)
- „… Dobrze zrobione i obiecujące głosy żeńskie chrześcijański progresywny / alternatywny metal z pewnymi wpływami post-grunge z dobrymi angielskimi tekstami…” („Bunker” Magazine)
Linki
https://www.facebook.com/nextdoortoheaven/
https://youtu.be/-aAFUnk4CvM


Pronet Music
Czytaj dalej...

Majowy weekend z zespołem No Brothers 2 i 4 maja.

Grupa No Brothes, której liderami są Bożena Górecka Tokarczyk, którą niedawno można było m.in. podziwiać w roli uczesniczki programu "All Together Now - Śpiewajmy Razem" oraz Artur Kmiecik uznany małopolski muzyk i organizator życia kulturalnego zagra dwa koncerty podczas zbliżającej się majówki. Zespołu będzie można posłuchać 2 maja podczas "Małopolskiej Majówki" na koncercie w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju, gdzie wraz z orkiestrą Arte Sinfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy wykona m.in. w wersji symfonicznej utwór ze swojej pierwszej płyty "Wszystko w twoich rękach" ( utworu można posłuchać m.in tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=48F6pxHtYUY ) . Natomiast 4 maja No Brothers zagra w Amfiteatrze Zapopradzie w Muszynie. Początek koncertu godz.17.00. Muzycy zaprezentują utwory z dwóch płyt " No Brothers" i "No Brothers II". Ostatni, najnowszy krążek "No Brothers II" właśnie jest promowany medialnie. Przypomnijmy, grupa No Brothers ma już na koncie sporo sukcesów, występy na dużych scenach i popularnych programach telewizyjnych, jak m.n. tvn-nowski " Mam Talent" czy wyżej wspomniany show TV Polsat " All Together..." gdzie zarówno wokal Bożeny Góreckiej- Tokarczyk, jak samo brzmienie zespołu oparte o gitarowe riffy zrobiły na jury i widzach spore wrażenie. Zapraszamy serdecznie na koncerty No Brothers w dniach 2 i 4 maja.


M-ART Artistic Agency
Czytaj dalej...

Catfish and The Bottlemen – The Balance

Catfish and the Bottlemen, jak zwykle z ambicjami, by wypełniać swoją zaraźliwą energią całe stadiony, prezentują trzeci album w karierze. „The Balance” to następca „The Ride” (2014) oraz „The Balcony” (2016), które sprzedały się łącznie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy na całym świecie.
„Longshot”, jeden z singli promujących „The Balance”, jeszcze przed premierą płyty zanotował 30 mln streamów w serwisach cyfrowych, co najlepiej oddaje poziom oczekiwania na nowy album Catfish and the Bottlemen.
Nagrania „The Balance” odbyły się w składzie Van McCann (wokal, gitara), Johnny Bond (gitara), Robert „Bob” Hall (perkusja) oraz Benji Blakeway (bas) przez 12 miesięcy, a nad całością czuwał producent Jacknife Lee. Za miks odpowiada Craig Silvey.


Universal
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS