Logo
Wydrukuj tę stronę

Mr Gil okładka nowej płyty

Mr Gil okładka nowej płyty
autor: Natalia Truszczyńska
Tak prezentuje się okładka nowej płyty Mr Gil, autorką jest...... Natalia Truszczyńska to artystka urodzona i tworząca w Warszawie. Obecnie studentka czwartego roku Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Sztuka Mediów. Tworzy fotografię, video art, ale również prace wykorzystujące tkaniny czy malarstwo. Natalia jest miłośniczką światła i to zawsze za nim podąża przy tworzeniu nowych projektów. Artystka wychodzi z założenia, że prace artystyczne powinna poruszać emocje odbiorcy lub skłaniać go do refleksji.
Jej ostatnie projekty to m.in. cykl fotografii “Plastikowe” poruszający problem nadmiernego zużycia plastiku przez społeczeństwo. Prace można było oglądać w Galerii Po Prawej Stronie Wisły na warszawskiej Pradze.
W czerwcu odbyła się również wystawa połączona z obroną pracy licencjackiej wykonanej w ramach studiów na Akademii Sztuk Pięknych.
Praca zatytułowana “Rodzina Patchworkowa” miała charakter personalny i składała się z cyklu dziesięciu obrazów opowiadających o rodzinie artystki i relacjach łączących ją z bliskimi. Obrazy powstały w całości z ubrań
powierzonych jej przez rodzinę.

https://www.instagram.com/_nataliatruszczynska_

źródło: Mirek Gil - Facebook
Copyright by Rock Blog 33