Logo
Wydrukuj tę stronę

Wes Gałczyński & Power Train "Drugi album"

Wes Gałczyński & Power Train "Drugi album"
fot. press
Wydaje się nam, że dojrzeliśmy repertuarowo i mentalnie do nagrania drugiego autorskiego albumu i promocyjnego video-singla. Pierwszy - "No,1" okazał się na tyle atrakcyjny, że zrobił w okolicy trochę pozytywnego zamieszania. Wtajemniczeni twierdzą, że na drugim będą hity. Liczymy na to, że osoby, które czynnie przyczyniły się zrealizowania "No.1" oraz wszyscy, którzy dopiero niedawno poznali i lubią naszą muzykę, znajdą w sobie pokłady szczodrości i wezmą finansowo udział w naszym kolejnym projekcie, jako że nie są to tanie rzeczy. Jak ostatnim razem, każdy sponsor otrzyma od nas gotowy, podpisany album.

W najmniej optymistycznym wypadku materiał wyląduje w szufladzie, a w najlepszym wydamy płytę, a nasz teledysk wyreżyseruje Roman Polański, zatem przez najbliższe tygodnie ten post będzie się upierdliwie pokazywał, aby dotrzeć do jak największej widowni. 

Zachęcamy ludzi dobrej woli do udostępniania tego postu na swoich profilach, czy na grupach "branżowych" z kilkoma słowami zachęty. Będziemy wdzięczni, gdyby inni artyści, dziennikarze, czy organizatorzy festiwalów, czy imprez muzycznych, którzy znają naszą twórczość, osobiście zechcieliby nagrać krótki film zachęcający swoich znajomych/fanów do sponsorowania naszego projektu. Dziękujemy! 

Wpłat można dokonywać na konto bankowe: 
73 1750 0009 0000 0000 3809 4173 
z dopiskiem "Drugi album" 
lub PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Copyright by Rock Blog 33