Logo
Wydrukuj tę stronę

Ruszyła sprzedaż biletów na wystawę „Björk Digital” w ramach 11. edycji Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk

Ruszyła sprzedaż biletów na wystawę „Björk Digital” w ramach 11. edycji Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk
Już 3 października światowa wystawa „Björk Digital” otworzy 11. edycję Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk - najbardziej innowacyjne w Polsce wydarzenie świata mody i sztuki. Wystawa zrealizowana w technice VR to niezwykle osobisty projekt Björk, wybitnej artystki, pionierki
w dziedzinie sztuki, muzyki i technologii, który powstał we współpracy ze znakomitymi twórcami.  Wystawę „Björk Digital” można będzie można oglądać od 3 do 31 października w Starym Browarze w Poznaniu. Bilety są dostępne na www.bilety24.pl.
Innowacyjna wystawa „Björk  Digital”
Wystawa „Björk Digital”, która jest wehikułem niosącym ideę tegorocznej edycji AFF, to wizja Björk
i współpracującego z nią artysty, Jamesa Merry’ego powstała z zespołem światowej sławy reżyserów, programistów i grafików. Stanowi ją seria innowacyjnych prac w wirtualnej rzeczywistości będących zapisem emocjonalnej podróży artystki przez jej twórczość,  pokazywanych w kilku odsłonach. W projekcie można zobaczyć filmy w reżyserii m.in. Michela Gondry’ego, Spike’a Jonze’a i Alexandra McQueena. „Björk Digital” zaprasza odwiedzających do doświadczenia tych niezwykłych dzieł za pomocą najnowszych osiągnięć w technologii wirtualnej rzeczywistości. Na wystawie można będzie zobaczyć m.in. Stonemilker VR  - nakręcony w Islandii przez wielokrotnie nagradzanego reżysera Andrew Huanga film, przedstawiający Björk wykonującą pierwszy utwór z jej rekordowego albumu „Vulnicura”; Mouth Mantra w reżyserii Jesse’ego Kandy, który przenosi widza w niezwykłe miejsce: wewnątrz ust Björk wykonującej utwór z albumu Vulnicura; Black Lake VR  w reżyserii Thomasa Huanga, stworzony na zamówienie nowojorskiego MoMa – w przestrzeni z nowatorskim dźwiękiem w technologii surround.

Motywem przewodnim, który będzie towarzyszył eksperckim seminariom, kreatywnym warsztatom
i spotkaniom z ikonami świata mody, sztuki i technologii w ramach AFF jest hasło „AI – Cyber Creative”. Tradycyjnie, częścią Art & Fashion Forum będą warsztaty New School, otwarte wykłady Open University oraz New Market – targi młodych twórców. Inspiratorką Art&Fashion Forum jest Grażyna Kulczyk, twórczyni Starego Browaru, pasjonatka biznesowych innowacji oraz sztuki, właścicielka jednej z największych europejskich kolekcji, zaangażowana obecnie w budowę wyjątkowego Muzeum sztuki współczesnej w szwajcarskim Susch.
Wystawę „Björk Digital” będzie można oglądać do 31 października. Organizatorem wydarzenia jest Stary Browar.
Bilety można kupić na https://www.bilety24.pl/inne/bjrk-digital-w-starym-browarze-35212
Ze względu na technologiczny charakter wystawy organizatorzy proszą o punktualne przybycie - bilety obowiązują na konkretną godzinę, a wystawę zwiedza na raz tylko 12 osób. Czas zwiedzania wystawy to ok. 40 min.
Bilety w cenie 10 zł – do godz 15:40
Bilety w cenie 15 zł – od godz. 16:00
Ramowy program 11. edycji Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk
•    Początek AFF 3 października, zakończenie 31 października
•    Wystawa Björk Digital – 3-31 października
•    Warsztaty New School – 9-19 października
•    Open University – 21 października
•    New Market – 20-21 października
•    Gala Laureatów New School –  21 października
•    Wystawa Laureatów New School – 20 października-11 listopada

Dodatkowe informacje:
Anna Krzyżanowska, tel: 501 308 880, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Mazurek, tel.: 505 023 311, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Copyright by Rock Blog 33