"Muzyczna Łódź - 600" – Koncert Hedone i Renaty Przemyk
Po wielu latach Renata Przemyk i zespół Hedone ponownie na jednej scenie! Będzie to również okazja do wysłuchania na żywo utworu „Zapach”, który Hedone nagrało z Renatą na swój album „SancT.V.arium” (1998 r.). Niepowtarzalny koncert odbędzie się 17 września w łódzkim Klubie Wytwórnia. Tego samego dnia w Kinie Charlie odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego o zespole Hedone – „Rozkosz”. Rozpoczynają one nowy cykl muzycznych wydarzeń - "Muzyczna Łódź - 600".
Będę zobowiązany za poinformowanie Państwa odbiorców o tym wydarzeniu.
źródło: Biuro Prasowe Międzynarodowego Festiwalu
Producentów Muzycznych SOUNDEDIT
Będę zobowiązany za poinformowanie Państwa odbiorców o tym wydarzeniu.
źródło: Biuro Prasowe Międzynarodowego Festiwalu
Producentów Muzycznych SOUNDEDIT
Artykuły powiązane
- Dorian Wayne NOWY SINGIEL "HORNS"
- Samael - nowy singiel radiowy „Hail To The Sun”
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.