Logo
Wydrukuj tę stronę

ARCHIVE POWRACA Z NOWYM ALBUMEM "VERSIONS: REMIXED" POLSKI AKCENT NA PŁYCIE

ARCHIVE POWRACA Z NOWYM ALBUMEM "VERSIONS: REMIXED" POLSKI AKCENT NA PŁYCIE
20 listopada będzie mieć swoją premierę najnowsze wydawnictwo zespołu Archive, zatytułowane „Versions: Remixed”. Na płycie znajdą się zremiksowane utwory pochodzące z wydanego w zeszłym roku albumu „Versions”. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Dangervisit. Na krążku usłyszymy remixy takich artystów jak BOKKA, Darkstar, GLOK (aka Andy Bell z Ride), Vessels, Richard Norris, Russian Linesman i wielu innych.


„Zawsze fascynuje mnie w jaki sposób inni artyści i producenci zinterpretują naszą muzykę. Koncepcja remiksów sięga czasów początku zespołu i jego obecności na scenie klubowej we wczesnych latach 90-tych. Chcieliśmy stworzyć album z remiksami, który by oddawał nastrój krążka „Versions”. Wszyscy artyści zaangażowani w ten projekt wykonali kawał dobrej roboty, bardzo im dziękujemy za ich twórczy wkład” - mówi Darius Keeler.

Tak o utworze mówi Taroug: "Kilka tygodni temu jeden z moich studentów perkusji opowiedział mi o konkursie na #furemixed. Byłem zachwycony. Jestem ich wieloletnim fanem. Archive miał duży wpływ na moją karierę muzyczną, więc praca nad remiksem była dla mnie czymś bardzo wyjątkowym i emocjonalnym. Skupiłem się na zbudowaniu pomostu pomiędzy oryginalną i nową wersją „Fuck U”. Mocny, ale niezbyt skomplikowany rytm był dla mnie bardzo ważny. Wygrana w konkursie i bycie częścią większego projektu jest dla mnie szczególnie wielkim zaszczytem i sprawia, że moje serce bije szybciej."


Oto tracklista „Versions: Remixed”:

1. Lights (Version) - Darkstar Remix

2. Kid Corner (Version) - GLOK Remix

3. Bright Lights (Version) - Vessels Remix

4. Fuck U (Version) - Taroug Remix

5. Erase (Version) - Hope Remix

6. Again (Version) – Mount Alaska Remix

7. Pills (Version) - Richard Norris Pills In Space Remix

8. Nothing Else (Version) - Russian Linesman Remix

9. Remains Of Nothing (Version) - BOKKA Remix

10. End Of Our Days (Version) - Mount Alaska Remix

11. The Empty Bottle (Version) - Archive Remix

żródło: PIAS
Copyright by Rock Blog 33