Logo
Wydrukuj tę stronę

TWO DOOR CINEMA CLUB PREZENTUJE "ONCE" PRZED PREMIERĄ NOWEGO KRĄŻKA

TWO DOOR CINEMA CLUB PREZENTUJE "ONCE" PRZED PREMIERĄ NOWEGO KRĄŻKA
fot. press
Zespół Two Door Cinema Club ujawnił teledysk, który powstał do utworu „Dirty Air”. Video wyreżyserował Jordan Martin.

„Kręcenie tego klipu było dla mnie wielką przyjemnością. Przekopałem się przez wiele archiwalnych obrazów i magazynów z lat 60-tych i 70-tych w poszukiwaniu odpowiedniej estetyki. Metodą prób i błędów poprzerabiałem zgromadzony materiał, wydrukowałem go następnie tworząc z niego kolaże. Uwielbiam szczęśliwe zbiegi okoliczności, kiedy dwie rzeczy zaczynają idealnie do siebie pasować” - mówi Jordan.


"Dirty Air” promuje najnowsze wydawnictwo zespołu „False Alarm”. Płyta trafiła na półki sklepowe 12 lipca nakładem Prolifica Inc/PIAS. Nowy materiał został zarejestrowany w trakcie sesji w Londynie i Los Angeles. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Jacknife Lee (U2, R.E.M., The Killers). „False Alarm” skanuje i ośmiesza społeczne i środowiskowe bolączki współczesnego świata. Zawiera w sobie elementy popu, funku, disco, rocka i soulu.
Grupa powróciła na scenę latem w zeszłym roku grając koncert w ramach londyńskiego Community Festival, gromadząc ponad 35 000 widownię.Two Door Cinema Club ma na swoim koncie ponad 2 mln sprzedanych płyt, ponad 2 milardy odtworzeń na platformach streamingowych oraz 300 mln odsłon na Vevo i Youtube.

Zespół tworzą: Alex Trimble, Sam Halliday oraz Kevin Baird.

Tracklista "False Alarm":

1. Once
2. Talk
3. Satisfaction Guaranteed
4. So Many People
5. Think
6. Nice
7. Break
8. Dirty Air
9. Satellite
10. Already Gone

źródło: PIAS
Copyright by Rock Blog 33