Logo
Wydrukuj tę stronę

Spring Rolls prezentuje nowy album

Spring Rolls prezentuje nowy album
fot. press
Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Pierwsze małe sukcesy przyniósł singiel „Designer” wydany w 2013 roku i demo „New Born” z 2014 z którego utwór „Breaking the silence” znalazł się w jednym z odcinków vloga Niekrytego Krytyka. W roku 2015 zespół wydał singiel „Lunatics”. We wrześniu 2016 zespół wydał singiel „RGB” promujący debiutancką płytę. Cały materiał na płytę został zarejestrowany w Warszawie w Studiu Kamienica. Produkcją muzyczną zajął się Lech Pukos, natomiast miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Za projekt okładki odpowiada Michał Karcz.
Niedługo po premierze „RGB” zespół pojawił się w radiowej Czwórce oraz w programie Halo Polonia. Na początku 2017 roku singiel „RGB” został doceniony przez Marka Sierockiego i pojawił się w Teleekspresie w cyklu Młodzi Polscy Artyści. Rok 2018 to okres sukcesów kolejnego singla "Planety". Na początku roku zespół zawitał w radiowej Trójce, gdzie w programie "Trójka Żąda debiutów" prowadzący i goście - Tomasz Żąda, Piotr Kordaszewski i Marek Kościkiewicz bardzo pozytywnie ocenili piosenki z płyty. Singiel pojawiał się też na antenie Trójki i stał się propozycją do Listy Przebojów Trójki – dwa razy zameldował się w „szczęśliwej 13stce”.
O krążku zrobiło się głośno również za sprawą klipu do utworu „RGB” z gościnnym udziałem aktora Marcina Kwaśnego.
Spring Rolls, „RGB” - https://youtu.be/hFpukg3clg0
Album „Universum” miał premierę 6 grudnia 2018 roku. Na „Universum” składa się w sumie 10 utworów, 7 w języku polskim i 3 w języku angielskim. Pełna tracklista wygląda następująco: Nowy Świat, Planety, Girl From Mars, Toksyczny,87, Animal Inside, Mars One, Przyjdzie Taki Czas, RGB oraz Too Late.

Niedawno, pojawił się także kolejny teledysk właśnie do singla “Planety”.
Spring Rolls, „Planety” - https://www.youtube.com/watch?v=QR-hmfa2_uE


Zespół intensywnie koncertuje, wystąpił m.in. na Cieszanów Rock Festiwal, Orlen Warsaw Marathon, Festiwalu Kolorów w Łodzi i Rzeszowie oraz jako bezpośredni support takich artystów jak: Perfect, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Patrycja Markowska, Margaret, Piersi, Lemon, Video, Andrzej Piaseczny, Myslovitz, Kamil Bednarek, Enej, Poparzeni Kawą Trzy, Muchy, Łzy…
Więcej:
www.springrollsband.wix.com/nowa
www.facebook.com/SpringRollsBand
www.instagram.com/springrolls_official/
Copyright by Rock Blog 33