Menu

Run4Life - pobiegnij ulicami Oświęcimia z Robertem Korzeniowskim!

Run4Life - pobiegnij ulicami Oświęcimia z Robertem Korzeniowskim!
To już szósty bieg uliczny w ramach Tauron Life Festival Oświęcim, ale pierwszy pod nową nazwą - Run4Life. Rywalizacja na popularnych dystansach: 2,5 km, 5 km i 10 km odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Oświęcimiu, a weźmie w niej udział m.in. nasz mistrz olimpijski.
 
TLFO to wielkie muzyczne emocje i ogromna dawka pozytywnej energii, również w sportowym wydaniu. Wszystko w imię prostych zasad: ​ life, peace, music​ . W tym roku, już po raz szósty, zapraszamy wszystkich aktywnych do udziału w biegu ulicznym ​ Run4Life​ . Swój udział w tym wydarzeniu potwierdził jego ambasador, ​ Robert Korzeniowski​ , z którym na starcie spotkamy się po raz piąty w historii festiwalu! Po raz trzeci będzie nam towarzyszyć także nasza wyjątkowa ambasadorka – trenerka gwiazd ​ Ada Palka​ .  
 
Zapisy już ruszyły! Dołącz do nas:  run4life.pl/bieg/
 
Podobnie jak w roku poprzednim, trasy biegu poprowadzą uczestników ulicami Osiedla Zasole. W organizację wydarzenia ponownie włączyło się Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, dzięki czemu jednym z etapów Run4Life będzie „Odcinek Pamięci”, którego trasa biegnie wzdłuż Miejsca Pamięci.  
 
Niezmienne pozostają dystanse:
● Bieg na rolkach - ​ start godz. 10:00, limit czasu – 25 min ● Bieg rodzinny - ​ start godz. 10:00, limit czasu – 25 min ● Bieg główny 10 km​ , start godz. 10:30, limit czasu – 80 min ● Bieg Life - 5 km​ , start godz. 10:30, limit czasu – 80 min
Więcej szczegółów na stronie ​ www.run4life.pl​ i ​ www.powiat.oswiecim.pl​ .  
 
Głównym partnerem wydarzeń sportowych Tauron Life Festival jest Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.

Biuro Prasowe

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.