Menu

ROCK NA BAGNIE 2018

ROCK NA BAGNIE 2018
Festiwal Rock na Bagnie VIII, zwany przez niektórych spadkobiercą Jarocina lat 80' odbędzie się jak zwykle w malowniczych okolicach  Biebrzańskiego Parku Narodowego w Goniądzu, nad Biebrzą, w dniach 6-7 lipca 2018r.

 Tym razem zobaczymy: KOBRANOCKĘ, AKURAT, IZRAEL, THE ANALOGS, DEUTER, ABADDON, THE BILL, KOMETY, ŁYDKA GRUBASA, AGRESSIVA 69, QUO VADIS, BULBULATORS, THE SHIPYARD, FORT BS, HARUSHA, KOMPANIA KARNA,
 INCARNATED, MOLLY MALONES, POISON HEART, ZnBB, ZBEER, BANG BANG, PLEASURE TRAP, DIVERSITY, 3 CITY STOMPERS oraz zagranicznych gości w postaci GUITAR GANGSTERS (UK) i  AGGRESSIVE (D).
 Jak widać po powyższej liście, w 2018r. festiwal Rock na Bagnie postawił na różnorodność gatunków niezależnego rocka: punk, cold wawe,metal, industrial, reggae a nawet soul i ska usłyszymy podczas przyszłorocznego „Bagna". W zestawie znalazły się jak zwykle uznane legendarne nazwy, tuzy undergroundu a także młode, jeszcze mało znane zespoły.

 Oprócz koncertów  organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele innych atrakcji: spotkania z autorami książek, kino festiwalowe, wystawy, zawody sportowe, jarmark... Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie którego odbywa się festiwal, oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza na początku lipca 2018r.

 Karnety na festiwal w cenie 50zł ( cena obowiązuje tylko do końca lutego) są do nabycia w sieci sprzedaży TICKETMASTER, KUP BILECIK i GOOUT.  Natomiast karnety kolekcjonerskie tylko poprzez zakupy w  internetowym sklepie „Szop na Bagnie".

    Więcej informacji:
    www.rocknabagnie.com.pl
    www.facebook.com/RockNaBagnieofficial

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.