Menu

Werbel 2017 - koncert Raya Wilsona

Werbel 2017 - koncert Raya Wilsona
Finałowy koncert plebiscytu Nagroda muzyczna Polskiego Radia Rzeszów Werbel 2017 połączony z uroczystym wręczeniem statuetek odbędzie się 23 lutego 2018 o godzinie 20:00 w klubie LUKR.

Całość uświetni koncert Raya Wilsona. Jego koncerty akustyczne z zespołem to niezwykle osobiste spotkanie z byłym frontmanem Genesis, to podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy oczywiście Genesis - w którym zastąpił samego Phila Collinsa w akustycznej odsłonie.

W styczniu 2018 roku mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu Genesis w Polsce. Z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się paru niespodzianek podczas koncertu w postaci utworów z tamtej trasy i albumu Calling All Stations.

Bilety w cenie I Pula 59 zł , II Pula 79 zł.

Bilety w Klubie LUKR: https://www.lukr.club/rezerwacja/wydarzenia/finalowy-koncert-plebiscytu-werbel-2017-ray-wilson2.html

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.